Nasza produkcja

Ekipa Poltentu to zgrany zespół, który pracuje z całych sił, by sprostać każdemu wyzwaniu!

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy nośnik reklamowy, który od nas wyjedzie był dokładnie dopracowany i spełniał w 100% Twoje oczekiwania. W naszej ekipie mamy grafików, którzy projektują nawet najbardziej skomplikowane nośniki w formacie 2D oraz 3D. Dzięki temu Twoja reklama nie tylko przykuje uwagę potencjalnych klientów, ale sprawi również, że i konkurencja o Tobie szybko usłyszy!
Nasi konstruktorzy zrobią wszystko, by Twój nośnik reklamowy był zgodny z Twoimi wymaganiami. Nietuzinkowe wymiary to ich specjalność! Dlatego jeśli masz pomysł na oryginalną reklamę koniecznie się z nami skontaktuj! Razem stworzymy coś niebanalnego i nadzwyczaj innego!

Fantastyczna ekipa pracująca na drukarni wyczaruje dla Ciebie nie tylko piękne kolory! Zadbają również o to, by każda, nawet najmniejsza niezgodność była usunięta w trybie natychmiastowym. Na naszej drukarni można zobaczyć tęczę kolorów, które naprawdę przykuwają wzrok!

Na szwalni pracują wykwalifikowane szwaczki, które szyją z wielką fantazją i zaangażowaniem. Lubią to co robią, więc masz pewność, że Twój produkt zostanie potraktowany w indywidualny sposób. W momencie kiedy Twój produkt już jest gotowy sprawdzimy czy nośnik na pewno spełni Twoje oczekiwania, po czym spakujemy go i wyślemy prosto do Ciebie! Tylko u nas masz pewność, że każdy produkt zrobiony jest odręcznie, a każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany!

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl