27 lipca 2020

Hello Man, czyli nasz nowy dmuchaniec, który podbija serca klientów.

Każdy z nas wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Czasem zaledwie kilkadziesiąt sekund decyduje o tym, jak zostaniemy zapamiętani na lata.

Dlatego to bardzo ważne, abyśmy do tej kwestii podeszli w sposób świadomy i odpowiedzialny. "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - wielu z nas spotkało się z tym stwierdzeniem i to nie raz. Dlatego w trosce o nienaganny wizerunek naszych klientów wszystkie dmuchańce wykonujemy z naciskiem na najwyższą jakość. Nigdy nie wybieramy dróg na skróty.

Brand Hero do zadań specjalnych!

Taki jest właśnie nasz najnowszy dmuchaniec. Hello Man, jak sama nazwa wskazuje jest niekwestionowanym specjalistą w wywieraniu piorunującego, pierwszego wrażenia! Jeśli więc w roli osoby witającej gości, nie czujesz się zbyt pewnie, to zadanie możesz powierzyć właśnie jemu.

Nasz Pozdrawiacz, ze względu na swoją olbrzymią, wizerunkową elastyczność dostosuje się do każdej branży. Może być kucharzem zapraszającym gości do krainy niesamowitych smakowych doznań.

Może być Panem Wafelkiem, który zabierze Twoich klientów do orzeźwiającego świata lodowych smaków, albo Panem Foką, który przyjemnym gestem wskaże kierunek do miejsca, w którym można poznać te przesłodkie stworzonka.

Z powodzeniem odnajdzie się także w roli repliki Twoich produktów.

Możliwości jest nieskończenie wiele, co daje mu możliwość odnalezienia się w absolutnie każdej branży. Wybierz wielkość, kształt czy oświetlenie swojego Witacza i wspólnie podbijajcie serca Waszych klientów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym nasz Pozdrawiacz wciela się w rolę kucharza. Oglądam film - klik!

Postaw na właściwy ruch - wypróbuj naszą najnowszą reklamę pneumatyczną.

Niezależnie od okoliczności, wykreowana dla Ciebie indywidualna postać reklamowa, z powodzeniem odnajdzie się w każdych okolicznościach.
Planujesz organizację koncertu czy festynu? Wybierasz się na targi branżowe czy organizujesz akcję promocyjną? A może z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcesz nadać klimatu swojej firmie?

We wszystkich z tych ról, nasz Hello Man sprawdzi się świetnie!

Zainteresował Cię przedmiot przedstawiony w artykule? Skontaktuj się z naszym biurem handlowym pod numerem tel +48 32 720 65 23 bądź mailowo: kontakt@poltent.pl i już dziś stwórz swojego unikatowego Hello Mana.

 

#CreateYourBrand