Namioty reklamowe na miarę mistrzów

Można szukać, próbować i odnosić mniejsze lub większe sukcesy. Można też rozsiąść się wygodnie w cieniu naszego namiotu reklamowego i obserwować, jak sukces zmierza wprost do nas. Przykro nam, ale inne namioty mogą się pod naszymi jedynie schować.

Ponad 7 mld

eventów schroniło się pod dachem naszego namiotu przed nudą i sztampą.

Wszystko na 100%

Gdyby tylko można było wykorzystać całą powierzchnię namiotu reklamowego, by jeszcze skuteczniej przekazał wszystkim to, co marka ma do powiedzenia. Ale zaraz, przecież można!

Wszystko na czas!

Choć to nie zawsze rajd czy wyścig, szybkość instalacji brandingu przed eventem zawsze ma znaczenie. Gdziekolwiek postanowisz zorganizować swoje wydarzenie, masz pewność, że zostanie Ci chwila na oddech przed odpaleniem emocji.

W blasku reflektorów

Zbliża się wieczór, słońce chyli się ku zachodowi, ale Ty nie zwalniaj tempa. Podświetlenie halogenowe, możliwe do zamontowania w naszych namiotach reklamowych,  wprowadzi Twój event w noc z odpowiednio mocnym akcentem.

Wypad pod namiot, którego nie zapomnisz.

Namiot stałociśnieniowy

Szósty zmysł

Intuicja podpowiada Ci, że to doskonały wybór? Nie walcz z tym i poczuj na własnej skórze, jak dzięki namiotom VENTO® Twój event wchodzi na nieznany dotąd level.

Tak, tego szukam!
Szósty zmysł

Namiot stałociśnieniowy Cube

Ogromna powierzchnia reklamowa, innowacyjny kształt, lekkość i mobilność to tylko kilka z jego cech. Dowiedz się, jak Twój event może przejść do historii.

Wybieram ten!

Namiot na wentylator Pająk

Milion możliwości na kilku nogach

Niezależnie od tego czy na szczycie góry, czy w ciemnej dolinie, latem czy zimą, w wersji z czterema, pięcioma czy sześcioma nogami – Twój event oczaruje, zaskoczy i nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Chcę go teraz!
Milion możliwości na kilku nogach