Bramy reklamowe najlepszym startem do królestwa eventów

W mgnieniu oka przeniosą każdego wprost do krainy pełnej przygód, wyzwań i niezapomnianych emocji. To tutaj zaczynają się wszystkie wspaniałe historie, którymi uczestnicy Twojego wydarzenia będą żyli jeszcze długo po jego zakończeniu. Bieg przez piaski pustyni, rajd leśnymi ścieżkami czy zawody w biegu na orientację – jedna decyzja dzieli Cię od zmiany eventu w legendę.

3 789

Tyle bram wyszło spod naszych maszyn, a ta liczba ciągle rośnie!

Więcej niż reklama

Bramy reklamowe to nie tylko powierzchnia godna podziwu, która pokaże zalety Twojej marki w niezwykle skuteczny sposób. To również symbol i obietnica wielkich emocji i niezapomnianych przeżyć, czekających na uczestników wydarzenia.

W 365 dni dookoła świata

Zgadza się, wytrzymałość bram reklamowych pozwoli Ci na zorganizowanie każdego rodzaju eventu w dowolnych warunkach. Piaszczysta plaża na początek, zbocza lodowców na zakończenie sezonu – ruszaj w drogę.

Nie tylko na suchym lądzie

Przebyłeś wszystkie ścieżki, zwiedziłeś wszystkie kontynenty? Pora rozpocząć nowy etap tej fascynującej przygody. Wyrusz ku niezbadanym wodom mórz i oceanów dzięki bramom reklamowym z płozami i wytycz nowe szlaki.

Każda brama to początek nowej opowieści.

Brama na wentylator

Klasycznie bezkonkurencyjne

Tych bram nikomu nie trzeba przedstawiać. Ze spokojem i niezwykłą stabilnością strzegą, by nikt nie opuścił Twojego eventu niezadowolony.

Chcę ofertę!
Klasycznie bezkonkurencyjne
VENTO® - Gdzie tylko chcesz!

Brama stałociśnieniowa

VENTO® - Gdzie tylko chcesz!

Nie potrzebują prądu, nie generują hałasu, dotrą dokładnie tam, gdzie zechcesz. Daj ponieść się wyobraźni i porzuć wszelkie ograniczenia, by Twoja marka rosła jeszcze szybciej.

Wygodne, biorę!