Balony reklamowe pełne emocji

Wznieś się ponad schematy lub pokaż, że przyziemność również może być zaskakująca. Niezależnie od tego, który rodzaj wybierzesz, dzięki balonom reklamowym pokażesz się wyłącznie z dobrej strony.

Ponad 7 mld

Tyle osób wysłaliśmy już w podróż z balonem po eventowe złoto.

Widać więcej

Dzięki swojej konstrukcji, balon reklamowy zostanie dostrzeżony z każdego punktu, a powierzchnia reklamowa będzie wykorzystana w maksymalnie skuteczny sposób.

Alt benefitu 1
alt benefit 2

Sterowanie zachwytem

Każda forma i rodzaj balona reklamowego to inny sposób pokazania wdzięków Twojej marki. To, co łączy je wszystkie, to zachwyt, który budzą w uczestnikach wydarzeń.

Świetlana przyszłość

Jeśli emocje podniesione do granic możliwości to dla Ciebie wciąż mało, szykuj się na prawdziwą iluminację. Możliwość podświetlenia balona reklamowego zmieni każdy event w objawienie.

alt benefit 3

Z balonem dookoła świata eventów?

Balony stałociśnieniowe

Balon Omega

Niemożliwe nie istnieje! Z naszym balonem stałociśnieniowym Twój event przejdzie do historii. Zero ograniczeń, zero szaleńczego poszukiwania najbliższej wtyczki - postaw go tu i teraz i oczaruj uczestników eventu.

Więcej
Balon Omega
Widać więcej

Balony na wentylator

Widać więcej

Z dumą prezentujące swoje wdzięki na każdym Twoim evencie. Wybierz najlepszy dla siebie kształt i działaj z pełnym rozmachem. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

Więcej

Słupki stałociśnieniowe

Reklamowy słupek milowy

Połączenie reklamowej klasyki z niebanalną nowoczesnością i zdobyczami pneumatycznej technologii, które wyznaczą nowy, lepszy kierunek na mapie eventowych rozwiązań.

Ruszam w drogę
Reklamowy słupek milowy
Ponad horyzont

Helowce

Ponad horyzont

To proste, lecz niecodzienne rozwiązanie, które każdy event zamienia w niezapomnianą przygodę. Jeśli jesteś gotowy, zapraszamy na pokład.

Gotowy do lotu!