• Kolorowe
  • Eventy

Nietypowe dmuchańce

Wystarczy odrobina wyobraźni i Twoje dmuchańce zamienią się w co tylko zechcesz! Przypominacie sobie „Toy Story”? To film, który zmienił oblicze filmu animowanego. Na pozór zwykłe zabawki, w rzeczywistości żywi bohaterowie, których losy znane są na całym świecie! Nowoczesne technologie, którymi dysponujemy pozwalają również nam ożywiać nasze dmuchańce!

Gigantyczny Brand Hero

Gigantyczne

Brand Hero

The sky is the limit! Wyobraź sobie swojego 8 metrowego brand hero podczas najbardziej gorącego festiwalu w Europie! Z pewnością podbije serca wszystkich uczestników i obiegnie cały świat na ustach social mediów.

Repliki

Produktów

Kto nie marzy o swojej ulubionej kawie w formacie XL? Z nami możesz spełnić to marzenie. Wybierz swój ulubiony produkt, markę lub wszystko to, co daje Ci radość, a my sprawimy, że rozmiar będzie miał znaczenie.

Repliki produktów
Gigantyczne logo

Logo

Gigant!

Jak Cię widzą tak Cię piszą, słyszymy to od lat prawda? Coś w tym jest. Jedną z najważniejszych cech każdego eventu jest widoczność Twojego logo.

Większe = bardziej widoczne. Dlatego nie ograniczaj się! Format ma znaczenie.

Image Image Image

Jak to robimy?

Balony reklamowe o nietypowych kształtach to dla nas emocjonująca praca, pełna niespodzianek i wyzwań, zobacz jak to u nas wyglada krok po kroku.

Wywiad

1. Wywiad

Badamy potrzeby i zbieramy szczegółowe informacje

Proces twórczy

2. Proces twórczy

Analizujemy możliwości technologiczne i rozwiązania

Wizualizacja

3. Wizualizacja

Trójwymiarowy model koncepcyjny

Od pomysłu do realizacji!

Doradzimy, ustalimy szczegóły i skroimy na miarę każdego dmuchańca.