• MIĘDZYPLANETARNY
  • ZESPÓŁ
  • DS. EVENTÓW
Mgławica potrzeb

Mgławica potrzeb

To tutaj wspólnie z Tobą definiujemy, co chcemy osiągnąć. Uważnie słuchamy Twojej wizji i służymy radą. Choć to nie nasza pierwsza misja, do każdego zlecenia podchodzimy z absolutną świeżością.

Orbita Kreatywnych Wyładowań

Stacjonują tu najbardziej kreatywni specjaliści międzyplanetarnej floty Poltent. Kiedy tylko poznają Twoje potrzeby, rozpoczyna się burza. Bądź pewien, że odnajdą idealną dmuchaną formę dla Twojego eventu.

Orbita Kreatywnych Wyładowań
Stacja Projektów Wielkich

Stacja Projektów Wielkich

Kiedy kreatywna koncepcja zostaje ukończona, trafia właśnie tutaj. Siedzący za komputerami o nieskończonej mocy obliczeniowej specjaliści pomysł zamieniają w wizualizację.

Orbita Kontemplacji

Stworzona przez nas propozycja trafia do Ciebie. W tej przestrzeni w spokoju i skupieniu możesz ją przeanalizować i finalnie zaakceptować. Kiedy to się stanie, nasze silniki osiągną pełną moc.

Orbita Kontemplacji
Międzyplanetarny Oddział Sprawnych Rączek

Międzyplanetarny Oddział Sprawnych Rączek

Do pracy wkraczają nasze nieustraszone szwaczki. Dbając o najdrobniejsze detale, nadają kształt naszej wspólnej wizji.

Międzyplanetarny Oddział Czujnych Spojrzeń

Kiedy szycie zostaje ukończone, do akcji wkraczają agenci, przed których wzrokiem nie ukryje się nawet najdrobniejszy błąd czy niedociągnięcie. Bądź pewien, że ich akceptacja oznacza, iż produkt został wykonany perfekcyjnie.

Międzyplanetarny Oddział Czujnych Spojrzeń
Dywizja Międzyplanetarnych Dostaw

Dywizja Międzyplanetarnych Dostaw

Twoje zamówienie jest już gotowe do drogi. Nasi gwiezdni kurierzy pokonują barierę dźwięku w mniej, niż mrugnięcie okiem. Nie sposób ich zatrzymać, spodziewaj się więc, że zapukają do Twych drzwi dokładnie o czasie.

Komisja Kontrolna
ds. Mistrzowskich Eventów

Jeśli tylko będzie to możliwe, przybędziemy na Twój event, by wspólnie zobaczyć i świętować sukces. Jeśli pojawią się jakieś komplikacje i fizyczna obecność nie będzie możliwa, udostępnimy Ci bezpieczną Linię Międzyplanetarną, przez którą przekażesz nam fotografie ukazujące zdobycie eventowego złota!

Komiska Kontrolna ds. Mistrzowskich Eventów