• Flaga - dyskretny
 • uczestnik eventu

Złap wiatr eventowych możliwości dzięki naszym flagom reklamowym

Od zarania dziejów flaga jest symbolem dumy. To właśnie ten element wywiesza się w najwyższym punkcie, by każdy mógł zobaczyć go już z daleka. Dzięki naszym flagom reklamowym zamienisz Twój event ze zbioru atrakcji w niepowtarzalną przestrzeń, rządzącą się prawami, które wzbudzają w jego uczestnikach emocje, wykraczające poza wszelką skalę.

 • Terytorium wielkich emocji

  Terytorium wielkich emocji

 • Duma eventów

  Duma eventów

 • Zawsze widoczne

  Zawsze widoczne

 • Ikona stylu

  Ikona stylu

Flagi reklamowe – szlakiem wielkich korzyści

Choć flagi reklamowe wydają się na pierwszy rzut oka banalne, doskonale obrazują zasadę „najskuteczniejsze są proste rozwiązania”. W subtelny, lecz widoczny sposób podkreślą wartości Twojej marki, uzupełniając pozostałe elementy brandingowe na Twoim evencie. To jak postawić kropkę nad i czy ułożyć na torcie kandyzowaną wisienkę. Koronacja sukcesu Twojego eventu sprowadza się do tego momentu.

Która podstawa do flag jest najbardziej uniwersalna?

Rekomendujemy teczkę z tworzywa sztucznego o wadze 13 kg. Spisze się na medal niezależnie od podłoża, a dodatkowo rozumie się z każdym rodzajem flagi.


Nie obsługuję programów graficznych. Czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Nasi graficzni ninja do zadań specjalnych stworzą wszystko, co tylko sobie wymarzycie, całkowicie bezpłatnie.


Flagi – szlakiem dumnych marek

Po kres istnienia świata dumne i pewne siebie marki będą zdobywać eventowe szczyty, pozostawiając po sobie ślad – reklamowe flagi, wskazujące innym śmiałkom cel i sens projektowania doskonałych wydarzeń.

Super bohater na niebie
Balony helowe

Super bohater na niebie

Lubią podniebne podboje, ale równie dobrze odnajdą się w bardziej zamkniętej przestrzeni. To Ty decydujesz, w jaki sposób najlepiej zaprezentują się na Twoim evencie!

Gdzie tylko chcesz!
Słupki stałociśnieniowe VENTO®

Gdzie tylko chcesz!

Zawsze staną na wysokości zadania, dumnie prezentując się podczas każdego z Twoich eventów oraz wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nie potrzebują prądu, więc ustawienie ich w środku lub na zewnątrz nie stanowi wyzwania.