Namioty do zadań specjalnych

Dzięki innowacyjnym technologiom, własnemu parkowi maszyn, konstruktorom i całej w pełni wykwalifikowanej kadrze oraz indywidualnemu podejściu do zamówień, możemy przygotować każdy produkt i spełnić oczekiwania służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo.

563

Tyle namiotów specjalistycznych wyszło spod naszych maszyn, a liczba ta ciągle rośnie!

Obustronnie powlekany poliester

Poszycie namiotu wykonane jest z tkaniny poliestrowej obustronnie powlekanej PCV [450g/m²], ogniotrwałej, wodoodpornej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Czyni to produkt łatwy w utrzymaniu czystości i konserwacji. Ponadto istnieje możliwość wykonania nadruku. Namiot można rozstawić w 5-10 minut w zależności od rozmiaru.

Konstrukcja modułowa

Stelaż pneumatyczny wykonany jest z gazoszczelnych modułów, umieszczonych w poszyciu z wytrzymałego poliestru powleczonego PCV [330g/m²]. Modułowy stelaż ułatwia serwis, a także umożliwia dostosowanie długości namiotu do potrzeb klienta. W momencie nieszczelności jednego z modułów, namiot ciągle zachowuje stabilność.

Antypoślizgowa podłoga

Nasze namioty pneumatyczne są wyposażone w antypoślizgową podłogę, obustronnie powlekaną wysokiej jakości polichlorkiem winylu poliestrowego o gramaturze 675 g/m². Zapewnia to doskonałą przyczepność nawet w trudnych warunkach terenowych oraz chroni namiot przed wilgocią.

Szukasz dla swojej formacji niebanalnego i funkcjonalnego rozwiązania?

Namioty dla wojska

Pneumatyczny namiot wojskowy dedykowany jest dla służb szybkiego reagowania/kontroli granic. Mobilne centrum operacyjne sprawdzi się doskonale jako przygraniczny punkt kontroli.

Wybieram ten!

Namioty dla straży

Może być użytkowany jako namiot ratowniczy na miejscu działań, z przeznaczeniem na zabezpieczenie medyczne, kwatermistrzowski, dowódczo-sztabowy, jako bazy grup poszukiwawczo-ratowniczej z funkcją socjalno-noclegową czy magazyn sprzętu. 

Chcę ofertę!

Namioty medyczne

Dedykowany jest dla służb szybkiego reagowania w celu utworzenia punktów sanitarnych. Namiot sprawdzi się doskonale jako miejsce udzielenia pierwszej pomocy, punkty kontrolne przy szpitalach, mobilne systemy dekontaminacji, wydawanie żywności czy przyszpitalne strefy izolacji pacjentów. 

Biorę!