Meble, które są duszą eventu

Wyposażając wydarzenie, często wybieramy jedną z dwóch ścieżek: pełną piękna, kosztem funkcjonalności lub efektywną do granic, kosztem walorów wizualnych. W DNA Poltent zawsze tkwiło jednak podążanie własną drogą – tą, która w sposób niezwykle skuteczny prowadzi nas poprzez barwy i kształty, zapierające dech w piersi.

∞ h

Tyle wynosi średni czas, przez który uczestnicy chcieliby korzystać z naszych mebli podczas eventu.

Podniebna przyjemność

Ten, kto miał okazję korzystać z wygody naszych sof i puf reklamowych, wie, że to jak zasiąść pośród chmur, z dala od trosk codzienności. Ciężko wyobrazić sobie lepsze warunki do budowania silnej i pozytywnej więzi uczestnika eventu z marką.

Nienachalnie skuteczne

Choć nie rzucają się przesadnie w oczy, ciężko oderwać od nich wzrok. Delikatne i subtelne z natury meble eventowe, o piekielnej wręcz skuteczności. Przekaz Twojej marki w absolutnie designerskim wydaniu, stworzonym w oparciu o najnowszą technologię reklamy dmuchanej.

Na straży niezawodności

Nasze sofy i pufy to nie tylko design i wygoda. To także niezawodność i najwyższa jakość na rynku, które razem dają Ci gwarancję, że Twoja impreza zdobędzie poziom nieosiągalny dla konkurencji. Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj razem z nami swój event, a my zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Wszystkie formy absolutnej wygody.

Dmuchane siedziska

Wygoda 2.0

Chill room w opuszczonym magazynie, strefa relaksu na otwartej przestrzeni – możesz stosować je wszędzie i nigdy Cię nie zawiodą. Połączenie niebanalnej formy, perfekcyjnego wykonania i możliwości reklamowych, wynoszących przekaz Twojej marki na najwyższy poziom.

Zamawiam relax!
Wygoda 2.0
Idealne dopełnienie eventu

Lada i stolik VENTO®

Idealne dopełnienie eventu

Stabilne na każdym rodzaju podłoża, zawsze w doskonałej formie, zachwycające pięknem i wdziękiem. Chcąc nie tylko grać wśród najlepszych, ale przede wszystkim zbierać eventowe trofea – ustaw swoją konkurencję w kolejce.

Wchodzę w to!

Miękkie pufy i fotele

Wypełnione emocjami

W mgnieniu oka odstawiają w zapomnienie klasyczne pufy i leżaki eventowe. Możesz je personalizować na tyle sposobów, że gdyby zechcieć je zliczyć, mogłoby nam nie wystarczyć życia. Z pewnością jednak dostarczą uczestnikom Twojego wydarzenia wygody, której nigdy nie zapomną.

Chętnie usiądę!
Wypełnione emocjami
Pewna wygrana

Kostki reklamowe

Pewna wygrana

Prawdziwy game changer wśród mebli eventowych. Zadrukuj go, jak chcesz, z każdej strony. Może pełnić nieskończenie wiele funkcji, każdą spełniając w stu procentach. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można stwierdzić, że kostki reklamowe zostaną jednym z bohaterów zdjęć, które na pamiątkę zabiorą ze sobą uczestnicy Twojego eventu.

Biorę!