Twoja marka + nasze ekrany reklamowe = wspólny sukces

Impreza plenerowa w westernowym klimacie czy może szalony wyścig przez piaszczyste pustkowia? Opowiedz historię swojej marki w iście hollywoodzkim stylu i zgarnij złote statuetki we wszystkich eventowych kategoriach.

Przeszło 3 000

ekranów stworzyliśmy, by opowiadały Wasze historie.

100% zadruku = 100% satysfakcji

Nie pozwól, by jakakolwiek część ekranu została zmarnowana. Nie znaczy od razu, że musisz zadrukować go w 100%, ale pamiętaj, że jeśli ma to powalić wszystkich na kolana, możesz to zrobić.

Dobry przekaz

Ekran reklamowy możesz wykorzystać dokładnie na tyle sposobów, na ile pozwolisz ponieść się wyobraźni. Dzięki temu Twój przekaz ma nieograniczoną moc, pozwalającą bezpowrotnie oczarować uczestników eventu.

Emocje w 4K

Najwyższa jakość produkcji, designu i kreatywności to gwarancja emocji, godnych czerwonego dywanu. Podnieś poprzeczkę konkurencji, pokaż się z najlepszej strony i czekaj na blask fleszy zachwyconych paparazzi.

Odkryj świat po drugiej stronie ekranu.

Ekran VENTO®

Dla lubiących ciszę

Lubisz mocne wejścia i napięcie, które nie odpuszcza od pierwszej do ostatniej minuty, bez zbędnego hałasu? Cóż za szczęśliwe zakończenie, odnalazłeś właśnie swoją eventową drugą połówkę.

Wybieram VENTO!
Dla lubiących ciszę
Romans pod gwiazdami

Ekran projekcyjny

Romans pod gwiazdami

Kino letnie, oni, one, ekran mieniący się wśród promieni gasnącego powoli słońca i unoszący się wszędzie zapach rozkwitającej miłości, który przypomniany po latach wciąż będzie upajał serce do nieprzytomności.

 

Chcę czułości!

Ekran reklamowy

Klasyka gatunku

Niezawodny, kiedy chcesz porwać publiczność. Chociaż wszyscy wiedzą, jak potoczą się jego losy, na koniec zawsze, jakby zaskoczeni, uronią łzę wzruszenia.

Chcę zaskoczenia!
Klasyka gatunku