16 sierpnia 2019

Jak to zleciało! Rok z Panem Balonem.

Pierwsze przyjęcie urodzinowe Pana Balona, jak się spodziewaliśmy, sprawiło nam wiele radości! Wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Pan Balon był zachwycony atmosferą urodzin, goście dopisali, jedzenie było pyszne, a co najważniejsze obiecaliśmy sobie, że za rok będziemy świętować jeszcze huczniej! To był wspaniały czas, nie tylko dla Pana Balona, ale dla całej drużyny Poltentu!

Urodziny Pana Balona były dla nas również okazją do wypicia lampki szampana za sukces, jaki odniósł nasz super bohater w obszarze eventowym! Wszystko zaczęło się od pomysłu – stworzenia maskotki, która będzie podbijać świat eventów – i udało się! Pan Balon przebojem wdarł się w nasze życie, szybko został specjalistą do spraw kreatywnych, ale co najważniejsze zyskał sympatię naszych Partnerów i Klientów! To dzięki niemu nasza rakieta może wzlatywać tak wysoko!

Korzystając z okazji, jeszcze raz życzymy Panu Balonowi dużo dobrego, a Was zachęcamy do śledzenia przygód Pana Balona na jego Facebooku lub Instagramie. To był rok pełen radości i sukcesów na wielu płaszczyznach! Kolejna galaktyka przed nami!