24 lipca 2019

Myślimy globalnie - działamy lokalnie!

Po raz kolejny mieliśmy okazję wesprzeć ciekawą inicjatywę w naszym regionie. Nie od dziś wiadomo, że nasza załoga pasjonuje się sportem i kocha różnego rodzaju wyzwania! Jedni latają paralotnią - jak Marysia - inni przemierzają maratony - jak Olek - a jeszcze inni kochają sporty ekstremalne! Wielu z Was miało okazję zobaczyć nas podczas Runmageddonów, a nawet pokonać Runmageddon razem z naszym Panem Balonem! Kochamy sport, jesteśmy aktywni, ale ciągle nam mało, mało i mało...!

Z tego powodu postanowiliśmy dołączyć do kolejnej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski i staliśmy się jednym z głównych sponsorów tego wydarzenia - dostarczając nie tylko naszą gotowość do treningu, ale także piękne dmuchane miasteczko, które stało się areną tegorocznych zmagań.

Zawody okazały się wyjątkowe pod jeszcze jednym względem! A wszystko dzięki szalonej pogodzie, która przywitała zawodników i organizatorów pięknym słoneczkiem, a pożegnała ulewą, którą wszyscy zapamiętają do końca życia! Był to zarazem genialny test dla naszych dmuchańców! Chociaż woda lała się z nieba strumieniami, to nasze namioty dały schronienie wszystkim uczestnikom eventu! To było wspaniałe doświadczenie!

Cieszymy się, kiedy nasze otoczenie wzrasta i tworzy ciekawe projekty. Dlatego jeśli tylko możemy pomóc, to spieszymy z naszymi dmuchańcami i naszym doświadczeniem! Koniec końców za każdym projektem zawsze stoją ludzie. To dla nich jesteśmy i to ich uśmiech oraz zadowolenie jest dla nas największą zapłatą.