14 października 2021

NOWOŚĆ! Balon stałociśnieniowy Omega

Za każdym naszym projektem zawsze stoją ludzie. To dla nich tworzymy produkty niosące za sobą niezapomniane wydarzenia i to ich uśmiech oraz zadowolenie jest dla nas największą zapłatą. Nie mogło być inaczej i tym razem! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom możemy Wam w końcu przedstawić króla niezapomnianych imprez i wrażeń!

Dobrze wiemy, że balon to jeden z tych produktów, bez którego wydarzenia kulturalne czy sportowe nie mogą się obejść. Od teraz możesz cieszyć się cichą, niezwykle funkcjonalną i wolną od kabli konstrukcją, która, co najważniejsze, nada jeszcze większą rozpoznawalność Twojej marce i dopełni całość wydarzenia. Balon Omega VENTO® – wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. 

Możesz skorzystać z wielu możliwości zadruku i wybrać grafikę na całym balonie, tylko na pasie reklamowym lub na wymiennych banerach, a na koniec dopasować kolor linek odciągowych do grafiki balonu.

Koniec z ograniczeniami! Bieg przez piaski pustyni czy góry lodowe? Teraz balon reklamowy Omega VENTO® możesz postawić gdzie tylko zechcesz, bez zamartwiania się o wolną wtyczkę. Wyposaż swój event w balon wprost stworzony do przemieszczania się w każdych warunkach i do reprezentowania Twojej marki jeszcze efektowniej!

Kilka informacji technicznych: 

wysokość [m] 3 4 5
szerokość pasa [m] 0,95 x 6,7  1,3 x 8,9  1,6 x 11,1
średnica balonu [m]  2,30  3,10  3,90

 

Chcesz zobaczyć, jak może prezentować się Twój balon?

Przygotuj tylko swoje logo :)