13 maja 2024

Poltent partnerem Akcji Lato 2024

W sobotę 11 maja, przy okazji wojewódzkiego finału Pucharu Tymbarku w Sosnowcu, Prezes Firmy Poltent Jakub Sokołowski i Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula podpisali stosowną umowę o współpracy na tegoroczną Akcję Lato. 

 
W tym roku Akcja Lato odwiedzi wiele miejscowości oferując bezpłatne atrakcje, miniturnieje piłkarskie dla najmłodszych i nie tylko! Z naszych produktów będzie można zobaczyć między innymi ogromne, dmuchane boisko, na którym najmłodsi mogą szlifować swoje umiejętności, namiot stałociśnieniowy pełniący funkcję biura zawodów, wygodne pufy i fotele, uśmiechniętego Hello Man'a, czyli dmuchaną maskotkę, która wita gości przed wydarzeniem oraz stanowi świetną atrakcję dla dzieci i wiele, wiele więcej. 

Współpraca ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej stale się rozwija. Przypominamy, że nasza firma jest również sponsorem tytularnym rozgrywek Poltent Puchar Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej o czym pisaliśmy tutaj. Dziękujemy za zaufanie i możliwość wspólnego działania, które przekłada się na niezapomniane chwile pełne piłkarskich emocji.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy regularnie dzielić się relacjami, zdjęciami oraz filmami z tegorocznej edycji, a poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało w zeszłym roku.