12 października 2022

Dmuchane ozdoby
świąteczne!

Zbliża się wyjątkowy czas, kiedy przestrzeń wokół nas rozbłyśnie świątecznym blaskiem i pokoloruje ulice w całym kraju. Jak w tym okresie wyróżnić się na tle innych? Postaw na dmuchane dekoracje świąteczne.

Bożonarodzeniowa atmosfera roztacza się na ulicach na długo przed Świętami. To szczególny czas w roku, kiedy świat staje się bardziej przyjazny i kolorowy. W radiu słychać kolędy, przestrzeń mieni się tysiącem barw, a dzieciaki wypatrują w oknach Świętego Mikołaja.

Okres świąteczny to idealna okazja, by wyróżnić swój biznes, wpisując się w bożonarodzeniowy nurt, który porywa wszystkich dookoła. Tylko jak nie zginąć ze swoim przekazem w gąszczu innych, świątecznych kolorów?

Skorzystaj z darmowych konsultacji

Daj znać czego potrzebujesz, a resztę świątecznej magii zrobimy za Ciebie!

Dmuchany Mikołaj.

Tutaj na ratunek przychodzi ekipa Poltentu ze swoimi szalonymi realizacjami, które podbijają świat reklamy pneumatycznej.

8-metrowy, dmuchany Mikołaj do ogrodu? Żaden problem! Dmuchana choinka, która po zmroku rozbłyśnie milionem kolorów przed Twoją firmą? Z największą przyjemnością! Po niej przynajmniej nie trzeba sprzątać igieł…

Małe czy duże, kolorowe lub podświetlane – każdy nośnik zostanie dopasowany do twojego biznesu. Dla Ciebie stworzymy świątecznego brand hero do zadań specjalnych. Sztab naszych doradców zaproponuje rozwiązanie i przedstawi wizualizacje, a Ty zdecydujesz, w jaki sposób chcesz zabłysnąć, zyskując tym samym przewagę konkurencyjną.

Dmuchane ozdoby świąteczne w ruchu!

Statyczne nośniki to nie wszystko, u nas dmuchany Mikołaj może się ruszać! Dzięki specjalnej technologii Twój nośnik może machać ręką do mijanych przechodniów – ich miny są bezcenne! Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym nasz pozdrawiacz wciela się w rolę kucharza. ZOBACZ

Jakość to nasz priorytet.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - wielu z nas spotkało się z tym stwierdzeniem. Dlatego w trosce o nienaganny wizerunek naszych Klientów wszystkie dmuchańce wykonujemy z naciskiem na najwyższą jakość. Nigdy nie wybieramy dróg na skróty.

Możliwości do realizacji jest nieskończenie wiele, co daje możliwość odnalezienia się w absolutnie każdej branży. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a nasza jest wyjątkowo bujna. Świadczą o tym setki nietypowych realizacji, które wykonaliśmy - ZOBACZ

Skorzystaj z darmowych konsultacji, opowiedz nam o swoim biznesie, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Nasi pracownicy podzielą się swoją wiedzą i stworzą dla Ciebie dedykowane wizualizacje. Daj się poznać, a my pomożemy Ci zabłysnąć w okresie świątecznym! Pamiętaj, że potrzebujemy czasu, aby stworzyć dmuchańca, jakiego sobie wymarzysz, także nie odkładaj tego na później, tylko już teraz skontaktuj się z naszym teamem, aby ustalić szczegóły!

Chciałbyś się wyróżnić?

Skorzystaj z darmowych wizualizacji Twojego świątecznego dmuchańca! Zostaw nam kontakt do siebie, a nasz pracownik znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.