Rajdowe miasteczko

RMF 4RACING Team

RMF 4RACING Team to przede wszystkim wspaniali ludzie. Ludzie, którzy – jak sami mówią – „przekraczają granice wyobraźni”! To drużyna, która swoim sercem i zaangażowaniem podbija świat rajdów, motoryzacji, eventów! To wielcy sportowcy z wieloma sukcesami na koncie! Wicemistrzowie Europy! Wicemistrzowie Polski! Mistrzowie Polski w klasyfikacji zespołów! A to tylko niektóre sukcesy!

01

Idea kampanii

Zwiększenie rozpoznawalności marki RMF 4RACING Team. 

Połączenie funkcjonalności z efektem WOW! – zarówno podczas rajdów, jak i innych eventów.

02

Nasze zadanie

  • Stworzenie niepowtarzalnej, nietypowej, wyróżniającej, ale zarazem funkcjonalnej infrastruktury pod rajdy i eventy za pomocą dmuchańców
  • Zapewnienie efektu WOW!
  • Wypromowanie marki RMF 4RACING Team
03

Koncepcja wizualna

KROK PIERWSZY
To ważny etap, który przypomina podróż w czasie, przez marzenia i potrzeby Klienta. Na tym etapie dowiadujemy się, jak Klient wyobraża sobie swój idealny event i w jakich eventach uczestniczył do tej pory. 

KROK DRUGI
Na podstawie rozmowy stworzyliśmy kompleksowy projekt wielofunkcyjnego dmuchanego miasteczka. Tutaj ważny był efekt WOW! Chcieliśmy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, coś, czego świat rajdów samochodowych jeszcze nie widział. W tym celu wykorzystaliśmy cały nasz arsenał i uruchomiliśmy wszystkie nasze moce!

RELAX

PUFY I KOSTKI

Rajdy to nie tylko wyścigi. To również ciekawe historie, a tych RMF 4RACING Team ma naprawdę wiele. Warto wygodnie usiąść, zadbać o orzeźwiające napoje i posłuchać niezwykłych opowieści Rafała. Wiedziałeś, że to właśnie Rafał ściągnął Adam Małysza do rajdów? Na wygodnych pufach można słuchać godzinami i nocami!

SPOTKANIA

LADA I STOLIK VENTO®

Ważne elementy wyposażenia namiotu. Stolik i lada spełniają wiele funkcji. Można na nich spożywać posiłki, rozłożyć przekąski, postawić komputer albo zrobić notatki podczas ważnej rozmowy z biznesowym partnerem. To proste i funkcjonalne narzędzie, które jest również świetnym nośnikiem reklamowym.

BRAND HERO

NIETYPOWY BALON - KRÓLIK

W super Teamie nie mogło zabraknąć ekstra kierowcy! Kierowcy od zadań specjalnych! Nietypowe dmuchańce na eventach są jak wisienka na torcie. Ożywiają atmosferę, personifikują wartość firmy albo wskazują na najmocniejsze cechy w drużynie. Może królik to nie zając, ale jak siądzie za kierownicą...

RACING

BRAMA STARTOWA

Jej unikalny design przyciąga fanów motoryzacji. To stały element każdego dmuchanego miasteczka. Brama nie tylko otwiera przestrzeń na evencie, ale przede wszystkim staje się "wrotami do innego świata"! Wystarczyło podejść pod bramę RMF 4RACING Team i już ciarki przechodziły po plecach! Czujesz tę energię? Teraz nie ma wyjścia! Trzeba zobaczyć, co ciekawego kryje się w środku!

VENTO

NAMIOT VENTO®

To namiot, którego nie mogło zabraknąć w projekcie. Spełnia wiele dodatkowych zadań w miasteczku eventowym. Ma nowoczesny design oraz sporą powierzchnię reklamową i użytkową. Można pod nim zaparkować samochód, postawić hostessy promujące markę, a w razie potrzeby szybko zabrać ze sobą w trasę. VENTO® na evencie to zawsze strzał w dziesiątkę!

CINEMA

KINO PLENEROWE

Ustawiony obok namiotów znakomicie wypełnia przestrzeń miasteczka eventowego, co daje wrażenie dobrze zorganizowanej przestrzeni. Klient mógł na nim zaprezentować swoje logo, pokazać światu rajdowe kadry. Ekran pełnić może funkcje ekranu projekcyjnego lub ekranu reklamowego.

DELTA

BALON REKLAMOWY

Klasyka w plenerze. Gdziekolwiek jest, dumnie eksponuje brand klienta. Z tego powodu również w miasteczku RMF 4RACING Team znalazł dla siebie miejsce.

WINNER

GIGANTYCZNY SŁUP Z LOGOTYPEM

Wznosi się ponad głowy uczestników eventu. Na szczycie widnieje logo RMF 4RACING Team. Doskonale widoczny dla wszystkich. Przypomina wieżyczkę, pod którą koniecznie trzeba podejść. Dmuchany słup to metafora zwycięstwa!

04

Efekty realizacji

RMF 4RACING Team odniósł sukces wizerunkowy i stał się rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

Dmuchane miasteczko zrobiło wrażenie na wszystkich. Kibice pstrykali zdjęcia, które później naturalnie rozprzestrzeniały się w Internecie.

Dmuchany królik stał się atrakcją dla najmłodszych. Dzięki niemu dzieciaki złapały rajdowego bakcyla. O przyszłość rajdów możemy być spokojni :)

Decydując się na dmuchaną bazę, RMF 4RACING Team stał się wzorem do naśladowania dla innych teamów rajdowych na całym kontynencie.

Rafał Płuciennik
Szef zespołu RMF 4RACING Team

Z produktami firmy Poltent kontakt mamy od 11 lat. Przez ten czas testowaliśmy sprzęt Poltentu w najdalszych zakątkach świata i we wszystkich możliwych warunkach pogodowych. Jesteśmy najbardziej wyróżniającym się projektem rajdowym w Europie. Nasze rajdowe miasteczka są kolorowe, wyjątkowe, bezpieczne i wygodne. Wspólnie kreujemy też sporo nowych rozwiązań i bawimy się tą współpracą doskonale. Czekamy na kolejne 11 lat ;-)