• Klasyka
 • w plenerze

Balony stacjonarne, które wyniosą Twoją markę na szczyt

Lepiej nabierz powietrza, bo przed Tobą podróż w reklamowe przestworza. Balony reklamowe, które tworzymy, to propozycja dla tych, którzy cenią klasykę połączoną z nowoczesnym i nieoczywistym sznytem. Dotrą w najmniej dostępny teren, by tam dać pokaz swoich niezwykłych umiejętności. Chcesz z góry podziwiać swój sukces? Zapraszamy na pokład.

 • Wzbijesz się ponad przeciętność

  Wzbijesz się ponad przeciętność

 • Będziesz górował nad konkurencją

  Będziesz górował nad konkurencją

 • Nikt nie przeoczy Twoich wdzięków

  Nikt nie przeoczy Twoich wdzięków

 • Rozświetlisz szarość codzienności

  Rozświetlisz szarość codzienności

Zimowe eventy

Jazda cały sezon!

Balon pełen korzyści

Widoczny z najdalszego zakątka eventu, budzący uznanie i podziw uczestników. Tak, balon reklamowy to absolutny lider wśród dmuchańców. Jego rozmiary to możliwość perfekcyjnego pokazania marki i pewność, że nikomu nie pozostanie ona obojętna. Dodatkowa możliwość podświetlenia zmienia nawet prosty event w iluminację sukcesu. Zobacz dostępne modele.

Jaki jest najpopularniejszy kształt balonu?

Klienci wybierają najczęściej kształt Alfa oraz Beta. Ciężko im się dziwić, te opcje zawsze robią furorę na eventach. Zobacz Modele.


Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłamy czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Czy oświetlenie led jest zawarte w cenie balonu?

Byłoby pięknie, jednak jest to opcja dodatkowa, instalowana w indywidualnych projektach. Nie bójcie się jednak, nie kosztuje milionów monet, a zapewnia zdecydowanie milion emocji!


Czy oświetlenie balonów wymaga dodatkowego kabla zasilającego?

Nie i nie jest to zasługa magii, a wspaniałej myśli technicznej asów z Drużyny Poltent. Podświetlenie można podłączyć razem z wentylatorem lub – w przypadku nośników VENTO® – zastosować elegancką baterię.


Czy dodatkowe obciążniki są potrzebne, jeśli mamy już linki?

Tylko jeśli podłoże stawia wyjątkowy opór i ciężko z nim współpracować. Na miękkiej powierzchni kotwy załatwią sprawę raz-dwa.


Czy w obciążnikach znajduje się piasek oraz czemu nie mamy obciążników wodnych?

Wypełnienie obciążników piaskiem pozostawiam Wam, drodzy klienci. Wysyłanie ich pełnych znacznie zwiększyłoby koszty i utrudniło logistykę, a Wam na miejscu zajmie to sześć łyków kawy.

Nie mamy natomiast w ofercie obciążników wodnych, ponieważ w praktyce nie sprawdzają się tak dobrze, my natomiast dajemy Wam tylko to, co najlepsze!


Jaki czas zajmuje postawienie balonu?

Rekordziści schodzą do kilku minut, ale pamiętajcie, że to nie wyścig. Nieco dłużej zajmuje postawienie większych, ponadgabarytowych cacek od naszej Drużyny.

 


Balonem na koniec świata

Pomimo swych pokaźnych rozmiarów, balon reklamowy jest wprost stworzony do przemieszczania się w każdych warunkach. Mieszczący się w poręcznej torbie dotrze dokładnie tam, gdzie zechcesz go umieścić. Pokaz mody na szczycie lodowca czy rowerowy wyścig we wnętrzu wulkanu?  Nic nie jest dla niego niemożliwe. Zobacz dostępne modele.

Obowiązkowy składnik każdej promocji!
Flagi reklamowe

Obowiązkowy składnik każdej promocji!

Beztrosko powiewając na wietrze tworzą idealne wykończenie Twojego eventu. Nienachalnie, a skutecznie i z klasą. Takie są właśnie nasze flagi reklamowe!

Nowe możliwości
Namiot VENTO® SIX

Nowe możliwości

100% możliwości nawet bez prądu? Brzmi dumnie, prawda? Właśnie taki jest nasz namiot VENTO® SIX. Sprawdź, jak może wesprzeć Twój sukces.