• Dobrze się czuje
 • także we wnętrzach

Miliony mil przed konkurencją

Powierzchnia reklamowa godna mistrzów, widoczna z każdego miejsca na evencie? To nie życzenia i senne marzenia marketerów. Słupek reklamowy VENTO® to niebanalna forma, pozwalająca na ekspozycję Twojej marki jeszcze lepiej.

Zaznacz swoją przewagę i zostaw konkurencję daleko z tyłu. Dzięki słupkowi reklamowemu VENTO® otworzysz się na nowe możliwości w projektowaniu eventów. Jeden potężny nośnik, szlak uzupełniających się informacji, kolejne punkty w grze wewnątrz Twojego wydarzenia – jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

 • Klasyczne piękno z każdej strony

  Klasyczne piękno z każdej strony

 • O legendarnej wytrzymałości

  O legendarnej wytrzymałości

 • Absolutnie popularna gwiazda!

  Absolutnie popularna gwiazda!

 • Niekwestionowany eventowy ninja

  Niekwestionowany eventowy ninja

Słupki idealne na starty!

Zobacz słupki w akcji podczas Mistrzostw Polski w Biegach Narciarskich.

Słupek, którego nie trzeba reklamować

Słupek reklamowy VENTO® broni się sam, tak po prostu. Jego kształt umożliwia wykorzystanie każdego centymetra w maksymalny sposób. Jego wytrzymałość zapewnia spokój przed kaprysami pogody i trudnymi warunkami. To połączenie reklamowej klasyki z nowoczesnością i zdobyczami pneumatycznej technologii.

Czy mogę dowolnie zmieniać poszycie słupka?

Tak, napisz do nas, a wyczarujemy nowy projekt Twojego słupka tak, aby zaskakiwał  na nowo wszystkich podczas każdego eventu.


Czy mogę podświetlić stałociśnieniowy słupek VENTO?

Jak najbardziej. Skontaktuj się w tej sprawie z nami, a doradzimy najlepszą możliwą metodę podświetlenia. 


Jaki jest średni czas pompowania słupka VENTO?

Jest uzależniony od jego wielkości, więc średnio od 2 do 5 min za pomocą pompki elektrycznej.


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc pogwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna.


Słupek milowy doskonałej reklamy

Postawmy sprawę jasno – obecność słupka reklamowego VENTO® na evencie, to wejście na wyższy poziom. W ciekawy i zarazem skuteczny sposób przekaże on nasze reklamowe przesłanie wszystkim obecnym na wydarzeniu.

Kreatywne rozwiązania
Brama startowa

Kreatywne rozwiązania

Pomysł na bramę przekracza granicę wyobraźni? Świetnie! My przekroczymy granice wykonania i przygotujemy wszystko, co tylko wymyślisz. Ograniczenia? Dla nas i dla naszych bram startowych nie istnieją!

Nowe możliwości
Namiot VENTO® SIX

Nowe możliwości

100% możliwości nawet bez prądu? Brzmi dumnie, prawda? Właśnie taki jest nasz namiot VENTO® SIX. Sprawdź, jak może wesprzeć Twój sukces.