25 czerwca 2024

Akcja Lato w... akcji!

Akcja Lato to inicjatywa, która odwiedza różne miejscowości, oferując bezpłatne atrakcje dla najmłodszych, wspierając ich pasję do sportu. Ale to nie tylko seria wydarzeń sportowych, ale przede wszystkim czas radości i wspólnego spędzania czasu dla całych rodzin. Dzięki zaangażowaniu naszej firmy, mogliśmy stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zachwyciła zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasze produkty nie tylko cieszyły oczy, ale również zapewniały komfort i bezpieczeństwo podczas całego wydarzenia. Kolejnym przystankiem acji lato był obiekt Unia Kalety. ☀️

AKCJA LATO: CO TO TAKIEGO?

Jednym z największych hitów podczas akcji lato jest nasze ogromne, dmuchane boisko. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, biorąc udział w miniturniejach. Zdjęcia ukazują ich zapał i radość, które towarzyszyły każdej rozgrywce.

Wspaniałe atrakcje dla najmłodszych

Dmuchana tarcza celnościowa przyciągnęła wielu małych uczestników, którzy z zapałem próbowali trafiać w wyznaczone pola. Była to świetna okazja do ćwiczenia precyzji i koncentracji, a przy tym doskonała zabawa! Każde trafienie było powodem do dumy i radości, a dzieci miały okazję doskonalić swoje umiejętności z dużą dawką śmiechu i zabawy.

Wygodne dmuchane sofy i fotele zapewniły miejsce do odpoczynku zarówno dla małych, jak i dużych uczestników. Rodziny mogły również wspólnie relaksować się w cieniu naszego stałociśnieniowego namiotu, obserwując radosne zabawy swoich pociech, a dzieci znalazły chwilę wytchnienia, zanim ponownie wskoczyły na boisko, by bawić się w najlepsze. :-)

Komfort, relaks i dobra zabawa

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i do zobaczenia na następnej Akcji Lato!