• Wygodna alternatywa
 • dla klasycznego leżaka

Rozsiądź się wygodnie

Mieniące się swoją kruchą konstrukcją leżaki czy klasyczne pufy, które więdną pod presją czasu i nadchodzącego sukcesu, powinny poszukać dla siebie nowego miejsca w eventowym skansenie. Dziś wygoda ma pięć liter – VENTO®. Fotele reklamowe z tej linii to nowoczesna odpowiedź, charakteryzująca się designem z magazynów mody i wygodą, dla której ludzkość nie stworzyła jeszcze odpowiedniego słowa.

Fotel reklamowy VENTO® to dmuchany majstersztyk, dzięki któremu przestrzenie wypoczynkowe czy miejsca spotkań, podczas branżowych targów, zamienisz w niezapomniane widowisko.

 • Ugościsz uczestników po królewsku

  Ugościsz uczestników po królewsku

 • Oczarujesz designem

  Oczarujesz designem

 • Wyjdziesz poza schematy

  Wyjdziesz poza schematy

 • Nudę wysadzisz z fotela!

  Nudę wysadzisz z fotela!

Namiot VENTO SIX

W pełni wyposażona strefa chillout obowiązkowo z namiotem VENTO.

Fotel na miarę królów

Lubimy rzeczy piękne, lubimy myśleć niestandardowo. Owocem tego są fotele reklamowe VENTO®, nietypowe dmuchańce z charakterem, obok których nie da się przejść obojętnie. Kiedy raz siądziesz na jednym z nich, przekonasz się, że do tej pory nie znałeś pojęcia „wygoda”.

Mam niespodziewanych gości, ile czasu potrzebuję by napompować fotel?

Potrzebujesz zaledwie 2 minuty, potem leć parzyć kawę i możecie się relaksować!


Czy pokrycia siedzisk VENTO można czyścić?

Można. I można to zrobić samodzielnie lub poprosić nas o pomoc.


Nie obsługuję programów graficznych. Czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Nasi graficzni ninja do zadań specjalnych stworzą wszystko, co tylko sobie wymarzycie.


Fotel reklamowy pełen wrażeń

Wyobraź sobie pełne podziwu spojrzenia uczestników Twojego eventu. Ich dłonie, sięgające po telefon, by uwiecznić reklamowe dzieło sztuki. Błogie miny, kiedy siądą wygodnie i oddadzą się nieznanemu dotąd poziomowi relaksu. Z Fotelami reklamowymi VENTO® nie jest to możliwe – to pewne.

Kino pod chmurką
Ekran projekcyjny

Kino pod chmurką

Masz odjazdowy pomysł na kino plenerowe? Świetnie! My to szanujemy i wspieramy. Razem z nami stworzysz magiczne miejsce do oglądania filmów na świeżym powietrzu. Kultura + natura, a do tego piwko ze znajomymi? Brzmi jak idealny plan, prawda?

Nowe możliwości
Namiot VENTO® SIX

Nowe możliwości

100% możliwości nawet bez prądu? Brzmi dumnie, prawda? Właśnie taki jest nasz namiot VENTO® SIX. Sprawdź, jak może wesprzeć Twój sukces.