• VENTO®
 • Gdzie tylko chcesz!

Doskonałe i stabilne

Branding godny mistrzów i jednocześnie pewność, że nawet w najbardziej zaskakujących i nieprzewidzianych okolicznościach Twój event zawsze spadnie na cztery (lub sześć!) łap? Odpowiedź jest właśnie tutaj. Namiot reklamowy VENTO to nie tylko niebanalny sposób na wyeksponowanie Twojej marki. To głęboki oddech, dzięki któremu zyskujesz spokój. Lekka, wolna od kabli i stabilna konstrukcja zapewni maksymalną powierzchnię reklamową.

 • Szybszy, niż Flash!

  Szybszy, niż Flash!

 • Lekki niczym piórko

  Lekki niczym piórko

 • Nie wymaga prądu

  Nie wymaga prądu

 • Tworzy miasteczka eventowe

  Tworzy miasteczka eventowe

Nowy namiot VENTO SIX

Wygoda na eventach! W pełni wyposażona strefa chillout.

Reklamowy namiot ochrony korzyści

Co tu dużo mówić – inne namioty mogą się pod nim schować. Pod jego poszyciem kryją się nie tylko liczne korzyści, ale przede wszystkim wspaniałe emocje towarzyszące Twojemu eventowi. Zobacz dostępne modele.

Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakuję dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłam czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Jak przymocować namiot na betonie?

Spokojnie, nie musicie wwiercać się do środka Ziemi! Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Was specjalne obciążniki piaskowe, które są dostępne w opcjach dodatkowych za niewielką dopłatą.


Czy ściany namiotu są w cenie?

Oczywiście, że tak! Namiot bez ścian byłby tylko bujającym się z nudów na wietrze daszkiem. Jeśli chodzi zaś o ilość ścian, tutaj drogi kliencie wszystko zależy od Ciebie. 


Czy ściany namiotu można zdjąć?

Zdjąć, obrócić, zrobić z nich balową suknię. Zamek błyskawiczny pozwoli Ci na dowolne wykorzystanie ścian namiotu w mgnieniu oka.


Jaki jest termin produkcji produktów linii VENTO?

Standardowy termin do 10 dni roboczych. W wysokim sezonie, kiedy szalejecie na eventach i nie dajecie nam spać po nocach to 15 dni roboczych od momentu akceptacji naszej wizualizacji oraz Waszej wpłaty.


Namiot VENTO® na krańcu świata

Kiedy Twój namiot nie potrzebuje prądu, by przejść do działania, niemożliwe przestaje istnieć. Piaski pustyni, szczeliny lodowców czy niedostępne klify – z namiotem VENTO® zwojujesz cały świat. Jedyna granica to wyobraźnia.  Zobacz dostępne modele.

Obowiązkowy składnik każdej promocji!
Flagi reklamowe

Obowiązkowy składnik każdej promocji!

Beztrosko powiewając na wietrze tworzą idealne wykończenie Twojego eventu. Nienachalnie, a skutecznie i z klasą. Takie są właśnie nasze flagi reklamowe!

Niebiańska wygoda
Fotel VENTO

Niebiańska wygoda

Kto nie marzy o tym, by po długim i wyczerpującym biegu rozsiąść się na mięciutkim jak chmurka dmuchanym fotelu? Chyba każdy. Dlatego oferta naszych foteli zachwyci wszystkich.