• VENTO®
 • Gdzie tylko chcesz!

Doskonałe i stabilne

Branding godny mistrzów i jednocześnie pewność, że nawet w najbardziej zaskakujących i nieprzewidzianych okolicznościach Twój event zawsze spadnie na cztery (lub sześć!) łap? Odpowiedź jest właśnie tutaj. Namiot reklamowy VENTO® to nie tylko niebanalny sposób na wyeksponowanie Twojej marki. To głęboki oddech, dzięki któremu zyskujesz spokój. Lekka, wolna od kabli i stabilna konstrukcja zapewni maksymalną powierzchnię reklamową. Zobacz dostępne modele.

 • Szybszy niż Flash!

  Szybszy niż Flash!

 • Lekki niczym piórko

  Lekki niczym piórko

 • Nie wymaga prądu

  Nie wymaga prądu

 • Tworzy miasteczka eventowe

  Tworzy miasteczka eventowe

Namiot VENTO SIX

Wygoda na eventach! W pełni wyposażona strefa chillout.

Reklamowy namiot ochrony korzyści

Co tu dużo mówić – inne namioty mogą się pod nim schować. Pod jego poszyciem kryją się nie tylko liczne korzyści, ale przede wszystkim wspaniałe emocje towarzyszące Twojemu eventowi.

Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłam czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Jak przymocować namiot na betonie?

Spokojnie, nie musicie wwiercać się do środka Ziemi! Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Was specjalne obciążniki piaskowe, które są dostępne w opcjach dodatkowych za niewielką dopłatą.


Czy ściany namiotu są w cenie?

Do wybrania są opcje ze ścianami jak i bez. Jeśli chodzi zaś o ich ilość, to tutaj, drogi kliencie, wszystko zależy od Ciebie. 


Czy ściany namiotu można zdjąć?

Zdjąć, obrócić, zrobić z nich balową suknię. Zamek błyskawiczny pozwoli Ci na dowolne wykorzystanie ścian namiotu w mgnieniu oka.


Namiot VENTO® na krańcu świata

Kiedy Twój namiot nie potrzebuje prądu, by przejść do działania, niemożliwe przestaje istnieć. Piaski pustyni, szczeliny lodowców czy niedostępne klify – z namiotem VENTO® zwojujesz cały świat. Jedyna granica to wyobraźnia.

Niebiańska wygoda
Fotel VENTO®

Niebiańska wygoda

Kto nie marzy o tym, by po długim i wyczerpującym biegu rozsiąść się na mięciutkim jak chmurka, dmuchanym fotelu? Chyba każdy. Dlatego oferta naszych foteli zachwyci wszystkich.

Stałociśnieniowy
Balon Omega VENTO®

Stałociśnieniowy

Niemożliwe nie istnieje! Z naszym balonem stałociśnieniowym Twój event przejdzie do historii. Zero ograniczeń, zero szaleńczego poszukiwania najbliższej wtyczki - postaw go tu i teraz i oczaruj uczestników eventu.