23 maja 2023

Reklama pneumatyczna na Stadionie Śląskim

W świecie sportu nie ma nic bardziej ekscytującego niż radość dzieci z rywalizacji na piłkarskim boisku. Mogliśmy tego doświadczyć w minionym turnieju piłki nożnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Widząc nasze produkty na stadionach, trasach maratonów czy festiwalach, czujemy się częścią tego wielkiego świata, który jednoczy ludzi (tych małych i dużych) i inspiruje do osiągania wyższych celów. Był to kolejny dowód na to, jak nasze produkty dopasowują się do danej specyfiki sportowej i inspirują dzieci i dorosłych do uczestnictwa w aktywnościach fizycznych i czerpania radości ze wspólnych chwil. 

Oprawę tego wydarzenia stanowiły:

NAMIOT VENTO

Pełnił podczas turnieju funkcję biura zawodów. Dzięki temu organizator zbudował swojego rodzaju centrum dowodzenia, które było widoczne dla wszystkich uczestników.

STREFA CHILLOUT

Namiot VENTO® wyposażyliśmy w wygodne fotele, sofę i stolik. W efekcie powstało nowoczesne i przytulne miejsce na świeżym powietrzu z wyeksponowaną identyfikacją ŚlZPN.

BRAMA VENTO

Witała drużyny wychodzące z tunelu i tworzyła dodatkowy rodzaj mobilizacji i motywacji dla zawodników, zbliżających się do rozpoczęcia meczu.

STOLIK VENTO

Wyjątkowe osiągnięcia wymagają odpowiedniego wsparcia, dlatego też stolik posłużył do wyeksponowania pucharu, gwarantując jednocześnie jego stabilność i bezpieczeństwo.

BALON W KSZTAŁCIE PIŁKI

Stanowił idealne tło wydarzenia, a jego wielkość i kształt sprawiały, że był widoczny z daleka, przyciągając uwagę zarówno fanów, jak i przechodniów.

 

Reklama pneumatyczna jako część wydarzenia

Dla nas, jako producenta reklamy pneumatycznej, bycie częścią takich wydarzeń jest niezwykle satysfakcjonujące. Nasze produkty nie tylko dostarczają doskonałej oprawy i wizualnych atrakcji, ale także przyczyniają się do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wydarzenie na Stadionie Śląskim było nie tylko świetną okazją dla dzieci do rozwijania swoich umiejętności piłkarskich, ale również dla nas, by obserwować, jak nasze produkty stają się integralną częścią tego sportowego świata. Nasze bramy dmuchane, balony, namioty i meble eventowe pomogły stworzyć niezapomnianą atmosferę, dodając koloru i radości wszystkim uczestnikom.

Pamiętajcie, aby śledzić nasze media społecznościowe, gdzie dzielimy się większą ilością informacji o naszych produktach i przyszłych wydarzeniach. Zapraszamy także do kontaktu, jeśli chcielibyście wzbogacić Wasze imprezy sportowe o nasze kreatywne rozwiązania reklamowe.