• Piątka!
 • Radość na mecie!

Miliony mil skutecznej reklamy

Pełni nerwów i wątpliwości zawodnicy szykują się do startu. Już zaraz przekroczą linię mety i ruszą, by pokonać swoje słabości i ograniczenia. Masz dwie możliwości. Możesz zostawić ich samych, pełnych wątpliwości lub udowodnić, że niezależnie od wyniku, biegną po najwspanialsze wspomnienia ich życia.

Bramy reklamowe z wentylatorem, które produkujemy, to coś więcej niż tylko umowna granica startu i finiszu maratonu, rajdu czy wyścigu. To miejsca, w których uczestnicy łapią pierwszy i najważniejszy oraz ostatni, pełen adrenaliny, dumy i szczęścia oddech. Dzięki nam, wraz z nimi, mogą również nabrać miłości do Twojej marki.

 • Ruszysz po sukces bez falstartu

  Ruszysz po sukces bez falstartu

 • Zostaniesz władcą social mediów

  Zostaniesz władcą social mediów

 • Rozbudzisz nieskończone emocje

  Rozbudzisz nieskończone emocje

 • Wyznaczysz nowe kierunki

  Wyznaczysz nowe kierunki

Kreatywne rozwiązania w plenerze!

Miasteczko dmuchańcowe to efektowna i funkcjonalna oprawa eventów!

Brama do wielkich emocji

Choć każda brama reklamowa z wentylatorem jest inna, łączy je jedna, magiczna cecha. W oczach i sercach uczestników eventu stają się one symbolem niezapomnianych przeżyć.  Zdjęcia szalejących w euforii uczestników eventów, robionych na jej tle, obiegają internet z prędkością niemożliwą do zmierzenia. Najlepsze jednak jest to, że to dopiero początek jej niezwykłych zdolności. Zobacz dostępne modele.

Jaki rodzaj bramy jest najlepszy do często zmieniającej się grafiki?

Wiele możliwości graficznych + wiele kątów = jedno zwycięstwo! Brama Wielokąt to absolutny hit, który w ciemno polecimy wszystkim poszukującym opcji z wymiennymi banerkami.


Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłam czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Nie obsługuję programów graficznych. Czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Wystarczy do nas napisać, nasz dział projektowy opracuje projekt finalny na podstawie wytycznych.


Co oznacza sformułowanie "logo w krzywych"?

Logo w krzywych jest niezbędnym elementem przy wydrukach wielkoformatowych. Umożliwia to realizowanie wydruków w wysokiej jakości. Jeśli Twoje logo przygotował profesjonalny projektant, to sprawdź materiały od niego, które otrzymałeś. Z pewnością znajdziesz tam paczkę z różnymi plikami i te, które nas interesują to rozszerzenia: .ai lub. .cdr lub .eps. :)


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc pogwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna.


Brama dla marek dużego kalibru

Nie mówimy tu o tym, że Twoja firma musi mieć centrale na wszystkich kontynentach i zatrudniać niepoliczalne zastępy pracowników. Marka dużego kalibru to taka, która mierzy wysoko, spełnia potrzeby klientów i organizuje spektakularne eventy! A na nich, jak wiadomo, nie może zabraknąć bramy reklamowej z wentylatorem.

Pozdrawiają już z daleka!
Chwieje (windymany)

Pozdrawiają już z daleka!

Beztrosko powiewający na wietrze, ale bezkompromisowo skuteczny w realizacji Twojego eventowego planu. Poznaj nasze windymany/chwieje reklamowe!

Obowiązkowy składnik każdej promocji!
Flagi reklamowe

Obowiązkowy składnik każdej promocji!

Beztrosko powiewając na wietrze tworzą idealne wykończenie Twojego eventu. Nienachalnie, a skutecznie i z klasą. Takie są właśnie nasze flagi reklamowe!