• Start i meta
 • z Portalem Radości!

Sukces z bramą stałociśnieniową VENTO®

Wejście do świata Twojego eventu może być ekscytujące, zapadające w pamięć, może prowadzić ku nieznanej, lecz fascynującej przygodzie, otwierać przed uczestnikami nieskończoność możliwości. Jednym słowem, wejście do świata Twojego eventu może być VENTO®!

VENTO® to coś więcej niż brama reklamowa. To obietnica niezapomnianych chwil, wejście na wyższy poziom. Stałociśnieniowa brama reklamowa VENTO® to początek opowieści, która rozbudzi emocje do czerwoności.

 • Nie dasz szans konkurencji

  Nie dasz szans konkurencji

 • Wytrzymalsza od Supermana

  Wytrzymalsza od Supermana

 • Oczarujesz uczestników eventu

  Oczarujesz uczestników eventu

 • Zamienisz swój event w niezapomnianą przygodę

  Zamienisz swój event w niezapomnianą przygodę

Pływająca brama!

Nowe możliwości. Idealne na sporty wodne.

Brama do świata korzyści

Choć czujesz już, że brama reklamowa VENTO® to rozwiązanie, które musi znaleźć się na Twoim evencie, pozwól przekonać się do niego podwójnie. Twoja pewność, że wybierasz najlepszy produkt na rynku, jest dla nas priorytetem. Zobacz dostępne modele.


Czy mogę rozstawić bramę VENTO samemu?

Bramę w rozmiarze S oraz M bez problemu rozstawi jedna osoba. Większe opcje polecamy montować drużynowo – praca pójdzie Wam szybciej i przyjemniej, a dodatkowo nie narazicie materiału na uszkodzenie.


Czy muszę mieć stały dostęp do prądu, by korzystać z bramy VENTO?

Produkty linii VENTO® nie wymagają stałego zasilania, by nienagannie prezentować wszystkie swoje atuty.


Czy da się podświetlić bramę VENTO?

Znamy i szanujemy słowo „niemożliwe”, ale w naszym słowniku nie ma dla niego miejsca. Powiemy więcej – podświetlona brama VENTO® to hit nad hitami i perfekcja w każdym calu.


Co znajduje się w podstawowym wyposażeniu bramy VENTO?

W podstawowym wyposażeniu bramy VENTO® do dyspozycji jest: pompka elektryczna, więc warto, choć na chwilę mieć dostęp do zasilania. Jednak mając na uwadze kondycję fizyczną, można napompować bramę korzystając z pompki ręcznej, kompletnie bez wspomagania prądem, a do tego pracując nad swoją sylwetką :)
Nieważne, która drogę wybierzesz, pamiętaj: Pompujesz raz i podziwiasz długi czas!


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc pogwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna. 


Nie obsługuję programów graficznych. Czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Wystarczy do nas napisać, nasz dział projektowy opracuje projekt finalny na podstawie wytycznych.


Sugerowane towarzystwo

Pozostawiona samotnie, brama reklamowa VENTO® dumnie i z gracją otworzy event na emocje uczestników. Pamiętaj jednak, że zapewnienie jej odpowiedniego towarzystwa sprawi, że Twój event (choć może wydawać się to niemożliwe) stanie się jeszcze skuteczniejszy!

Niebiańska wygoda
Fotel VENTO®

Niebiańska wygoda

Kto nie marzy o tym, by po długim i wyczerpującym biegu rozsiąść się na mięciutkim jak chmurka, dmuchanym fotelu? Chyba każdy. Dlatego oferta naszych foteli zachwyci wszystkich.

Z natury wielofuncyjne
Kostki reklamowe

Z natury wielofuncyjne

A natury nie oszukasz. Dobrze czują się zarówno jako stoliki jak i siedziska. A Ty? Jakie znajdziesz dla nich zastosowanie? Sprawdź i znajdź idealną dla siebie kostkę.