• Kultowe filmy?
 • Tylko kino samochodowe!

Dmuchany ekran projekcyjny

Marzy nam się czerwony dywan, po którym dumnym krokiem przejdziemy, by w blasku reflektorów odebrać nagrodę za najlepszy event? Nie zapomnijmy zaprosić na nasze wydarzenie dmuchanego ekranu projekcyjnego, dzięki któremu wszyscy zrozumieją naszą wielkość.

Dmuchany ekran projekcyjny to nie tylko możliwość stworzenia kina plenerowego. To sposób na nowoczesne i nietypowe dotarcie z naszym przekazem w każdych warunkach. Po zakończonym seansie, dzięki specjalnie montowanej siatce, stanie się on również wielofunkcyjnym nośnikiem reklamowym. 

Idealnym uzupełnieniem plenerowego kina są dmuchane meble eventowe, które również przygotujemy zgodnie z Twoim życzeniem!

 • Gwiazdorska obsada

  Gwiazdorska obsada

 • Niebiańsko pod chmurką

  Niebiańsko pod chmurką

 • Mistrzowska ekspozycja

  Mistrzowska ekspozycja

 • Oscarowe emocje

  Oscarowe emocje

Ekran projekcyjny to filmowa opowieść

Jeśli chcesz sprawić, by uczestnicy Twojego wydarzenia na długo po nim czuli jeszcze ekscytację i gorące emocje, zaserwuj im opowieść godną Oscara. Pamiętaj, że krytycy zwrócą uwagę na każdy element, dlatego każda scena i każdy scenariusz Twojego eventu muszą być perfekcyjne.

Na czym najlepiej siedzieć podczas seansu kina plenerowego?

Nasze dmuchane fotele, stworzone specjalnie do tego zadania, sofy albo granulowane wyroby czekają w pełnej gotowości do przeżycia wspaniałej przygody na Waszych eventach oraz wsparcia wszystkich gości.


Czy oferujemy projektory do naszych ekranów projekcyjnych?

Skupiamy się na tym, na czym znamy się najlepiej, dlatego projektory zostawiamy specjalistom.


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc pogwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna.


Ekran projekcyjny na miarę mistrzów

To, jak wykorzystasz na swoim evencie ekran projekcyjny, zależy tylko od Twojej wyobraźni. Połączenie wyświetlaną historią kilku nośników może na zawsze zmienić zasady eventowej gry, czyniąc Cię pionierem i absolutną gwiazdą w branży.

Piękne i klasyczne
Balony na wentylator

Piękne i klasyczne

Z dumą prezentujące swoje wdzięki na każdym Twoim evencie. Wybierz najlepszy dla siebie kształt i działaj z pełnym rozmachem. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

Idealne na plenery
Pufy z granulatem

Idealne na plenery

Chcesz oczarować swoich gości w strefie chillout? Z naszymi pufami sukces gwarantowany! Szukasz dopełnienia swojego kina plenerowego? Świetnie trafiłeś. Wiele możliwości zastosowania czyni je bezkonkurencyjnymi, a wygoda sprawi, że goście zaczną wynosić je do domu.