• Chillout
 • to podstawa!

Pufy reklamowe, które tworzą eventy

Pokaż wszystkim piękne wnętrze Twojej marki. Pufy sako i fotele granulatowe to absolutny must have tego (i każdego kolejnego) sezonu. Jeśli chcesz, by konkurencja patrzyła na Ciebie z zachwytem i lekką zazdrością, posadź ich w poczekalni do tytułu mistrza reklamy.

Pufy i fotele zapewnią odpowiednią wygodę uczestnikom Twojego wydarzenia zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach, a także po nim – będąc doskonałym elementem wyposażenia na co dzień.

 • Wypełnione emocjami

  Wypełnione emocjami

 • Milion kształtów i kolorów

  Milion kształtów i kolorów

 • Brudoodporne

  Brudoodporne

 • Niebiańska wygoda

  Niebiańska wygoda

Pufy reklamowe stworzone z emocji

Przed Tobą nieskończenie wiele możliwości – wszystkie prowadzą do celu. Pufy sako, fotele czy poduchy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w licznych kształtach. To, co łączy je wszystkie, to niebywała wygoda i niezaprzeczalne piękno. Zobacz dostępne modele.

Nie obsługuję programów graficznych, czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Nasi graficzni ninja do zadań specjalnych stworzą wszystko, co tylko sobie wymarzycie.


Czym się różni fotel od pufy beanbag?

Fotel ma wydzieloną część na plecy, a beanbag można dowolnie formować według własnych upodobań. Można na niej leżeć, spać, medytować i robić wiele innych rzeczy, ale tego nie będziemy już zgłębiać. Korzystajcie, jak tylko chcecie! 


Czy można zamówić tylko jeden fotel lub pufę?

Można. Ale gwarantujemy, że będzie Wam mało i szybko wrócicie po więcej.

PS. Uwaga, bo goście często wynoszą je ze sobą do domów, takie są bestie wygodne :D


Czy pufki, fotele i kostki są wodoodporne?

Są, tylko pamiętajcie, by po każdym “wodowaniu” całkowicie je wysuszyć. Wtedy będą zwarte i gotowe do kolejnej szalonej akcji!


Strefa chillout tworząca historię eventów

Przed Tobą ważne pytanie – jak bardzo chcesz upiększyć swoje wydarzenie? Dzięki naszym pufom i fotelom strefa wypoczynkowa Twojego eventu może być piękna, może być wygodna lub może stać się centrum uwagi wszystkich obiektywów.

Nowe możliwości
Namiot VENTO® SIX

Nowe możliwości

100% możliwości nawet bez prądu? Brzmi dumnie, prawda? Właśnie taki jest nasz namiot VENTO® SIX. Sprawdź, jak może wesprzeć Twój sukces.

Pozdrawiają już z daleka!
Chwieje (windymany)

Pozdrawiają już z daleka!

Beztrosko powiewający na wietrze, ale bezkompromisowo skuteczny w realizacji Twojego eventowego planu. Poznaj nasze windymany/chwieje reklamowe!