• Chillout
 • to podstawa!

Pufy reklamowe, które tworzą eventy

Pokaż wszystkim piękne wnętrze Twojej marki. Pufy sako i fotele granulatowe to absolutny must have tego (i każdego kolejnego) sezonu. Jeśli chcesz, by konkurencja patrzyła na Ciebie z zachwytem i lekką zazdrością, posadź ich w poczekalni do tytułu mistrza reklamy.

Pufy i fotele zapewnią odpowiednią wygodę uczestnikom Twojego wydarzenia zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach, a także po nim – będąc doskonałym elementem wyposażenia na co dzień.

 • Wypełnione emocjami

  Wypełnione emocjami

 • Milion kształtów i kolorów

  Milion kształtów i kolorów

 • Brudoodporne

  Brudoodporne

 • Niebiańska wygoda

  Niebiańska wygoda

Pufy reklamowe stworzone z emocji

Przed Tobą nieskończenie wiele możliwości – wszystkie prowadzą do celu. Pufy sako i fotele z miękkim wypełnieniem styropianowym dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w licznych kształtach. To, co łączy je wszystkie, to niebywała wygoda i niezaprzeczalne piękno. Zobacz dostępne modele.

Nie obsługuję programów graficznych, czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Nasi graficzni ninja do zadań specjalnych stworzą wszystko, co tylko sobie wymarzycie.


Czym się różni fotel od pufy beanbag?

Fotel ma wydzieloną część na plecy, beanbag można dowolnie formować wg własnych upodobań, można na niej leżeć, spać, medytować I robić wiele innych rzeczy, ale tego nie będziemy już zgłębiać. Korzystajcie wg. potrzeb! 


Czy można zamówić tylko jeden fotel lub pufę?

Można. Ale gwarantujemy, że będzie Wam mało i szybko wrócicie po więcej.

PS. Uwaga, bo goście często wynoszą je ze sobą do domów, takie są bestie wygodne :D


Czy pufki, fotele i kostki są wodoodporne?

Są, tylko pamiętajcie, by po każdym “wodowaniu” całkowicie je wysuszyć. Wtedy będą zwarte i gotowe do kolejnej szalonej akcji!


Strefa chillout tworząca historię eventów

Przed Tobą ważne pytanie – jak bardzo chcesz upiększyć swoje wydarzenie? Dzięki naszym pufom i fotelom strefa wypoczynkowa Twojego eventu może być piękna, może być wygodna lub może stać się centrum uwagi wszystkich obiektywów.

Nowe możliwości
Namiot VENTO SIX

Nowe możliwości

100% możliwości nawet bez prądu? Brzmi dumnie prawda? Właśnie taki jest nasz namiot VENTO SIX. Sprawdź, jak może wesprzeć Twój sukces.

Pozdrawiają już z daleka!
Chwieje (windymany)

Pozdrawiają już z daleka!

Beztrosko powiewający na wietrze, ale bezkompromisowo skuteczny w realizacji Twojego eventowego planu. Poznaj nasze windymany/chwieje reklamowe!