• Zatańcz
 • na wietrze!

Tańcząc z reklamami czyli chwiej i windyman w akcji

Chwieje reklamowe, inaczej windymany, to forma reklamy znana nam doskonale z filmów i seriali zza oceanu. Te roztańczone, fantastyczne postacie, pląsające na wietrze, przyciągają wzrok i hipnotyzują odbiorców.

Wyposażone w niewielki wentylator o potężnej mocy, cieszą oko soczystymi barwami. To reklamowi strażnicy Twojej marki, gotowi na każdy podmuch wiatru.

 • Reklamowe Hollywood

  Reklamowe Hollywood

 • Energetyzujące

  Energetyzujące

 • Pierwszoplanowe postacie eventów

  Pierwszoplanowe postacie eventów

 • Widoczne z daleka

  Widoczne z daleka

Chwiej się niezachwiana reklamo

Chwiej reklamowy to bohater występujący w wersji jedno i dwunożnej. Odziany w szaty, utkane z kolorów o niezwykłej intensywności, strzeże, by Twój przekaz trafił dokładnie tam, gdzie powinien. Jego falujący taniec niesie uczestnikom eventu nieopisaną radość.

Czy windyman może być na chodzie cały dzień i całą noc?

Może, tylko pamiętajcie, że imprezowy z niego jegomość, więc może narobić Wam hałasu.


Czy windyman potrzebuje stałego źródła zasilania? Musi być cały czas podpięty do prądu?

Windyman musi mieć stałe podpięcie do prądu. Lubi na siebie zwracać uwagę i robi to z wielką skutecznością, a do tego potrzeba mu energii.


Kto chwiejem się reklamuje - wygrywa

Z pozoru proste rozwiązanie, kryjące w sobie niezwykłą moc i skuteczność. Każdy, kto chce zapewnić swoim wydarzeniom nietypowość i efekt wow, zaprzyjaźni się z naszym chwiejem już od pierwszego wejrzenia.

Specjalne jednostki eventowe
Namioty typu Pająk

Specjalne jednostki eventowe

W trosce o sukces każdego Twojego eventu jesteśmy w stanie wytoczyć nawet najcięższe działa. Jeśli potrzebujesz konkretnego sojusznika, w walce o wspólny sukces, koniecznie poznaj nasze namioty na wentylator.

Nie wymaga prądu
Brama VENTO®

Nie wymaga prądu

Ograniczenia i zasady nie interesują mnie, bo nie potrzebuję prądu! Koniecznie poznaj nasze bramy VENTO® i działaj z rozmachem, bez żadnych ograniczeń!