• Ekrany dmuchane
 • Jednostka specjalna!

Naprawdę mocny kaliber

Wśród rozwiązań reklamowych istnieją te skuteczne, pomysłowe i te ogromne. Jak jednak dobrać do naszego eventu takie, które sprawdzą się najlepiej? Odpowiedź jest prosta. Wybierz ekran reklamowy, który dzięki swoim rozmiarom, Twojej pomysłowości i naszej skuteczności sprawi, że Twój event zawstydzi branżę!

 • Hit outdooru

  Hit outdooru

 • Dwie strony piękna

  Dwie strony piękna

 • Rzuca cień na konkurencję

  Rzuca cień na konkurencję

 • Budzi respekt

  Budzi respekt

Wielki ekran, wielkie emocje

Choć swoimi rozmiarami budzi zachwyt i respekt, nie jest to jego jedyna super-właściwość! Jak nasz ekran reklamowy pomoże Ci wspiąć się na eventowe wyżyny?

Czy siatka na ekranie reklamowym może znajdować się z obydwu stron?

Jak najbardziej. Poinformuj naszego handlowca o tym, że chcesz, by banery znajdowały się po obydwu stronach, a wszyjemy dodatkowe rzepy.


Czy rama musi być w jednym kolorze czy możliwe jest zadrukowanie w indywidualny wzór?

Nie musi, możemy wykonać na niej całkowicie indywidualny wzór. Co nas ogranicza? Jedynie nasza wyobraźnia :)


Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłam czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Jaki czas zajmuje postawienie ekranu?

Rekordziści schodzą do kilku minut, ale pamiętajcie, że to nie wyścig. Nieco dłużej zajmuje postawienie większych, ponadgabarytowych cacek od naszej Drużyny.


Jak przymocować ekran reklamowy na betonie?

Spokojnie, nie musicie wwiercać się do środka Ziemi! Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Was specjalne obciążniki piaskowe, które są dostępne w opcjach dodatkowych za niewielką dopłatą.


Czy w obciążnikach znajduje się piasek oraz czemu nie mamy obciążników wodnych?

Wypełnienie obciążników piaskiem pozostawiam Wam drodzy klienci. Wysyłanie ich pełnych znacznie zwiększyłoby koszty i utrudniło logistykę, a Wam na miejscu zajmie to sześć łyków kawy.

Nie mamy natomiast w ofercie obciążników wodnych, ponieważ w praktyce nie sprawdzają się tak dobrze, my natomiast dajemy Wam tylko to, co najlepsze!


Jeden ekran reklamowy, milion eventów

To rozwiązanie zapewni maksimum emocji na wiele eventów. Solidna konstrukcja i opisane wcześniej możliwości gwarantują nie tylko niezwykłą skuteczność, ale też ogromną trwałość. Zabierz ze sobą ekran reklamowy w eventową podróż swojej marki i zdobądź eventowe złoto.

Super bohater na niebie
Balony helowe

Super bohater na niebie

Lubią podniebne podboje, ale równie dobrze odnajdą się w bardziej zamkniętej przestrzeni. To Ty decydujesz, w jaki sposób najlepiej zaprezentują się na Twoim evencie!

Podręczny mebel
Stolik eventowy VENTO®

Podręczny mebel

Idealnie dopełnią Twoje stoisko targowe czy promocyjne. Będą solidnym wsparciem każdego Twojego eventowego działania, a ich uniwersalność sprawi, że uwzględnisz ich obecność w wielu Twoich planach!