• Lady VENTO®
 • Królują na wystawach

Podano doskonałą reklamę

Rzeczy warte uwagi należy prezentować w odpowiedni sposób. Ile wartościowych eventów przeszło bez echa, ponieważ nikt nie zadbał o to, by informacje i komunikaty reklamowe były serwowane ze smakiem, w odpowiedniej aranżacji? Jak więc to zrobić, by mieć pewność, że trafiliśmy prosto w serca uczestników wydarzenia? Rozwiązanie tego nie lada problemu jest tutaj.

Lada reklamowa i stolik prezentacyjny VENTO® to sposób, by nasz event i akcja marketingowa przeszły do historii w chwale. Piękno, funkcjonalność i skuteczność w jednym.

 • Ustawia konkurencję w kolejce

  Ustawia konkurencję w kolejce

 • Serwuje emocje

  Serwuje emocje

 • Pięknie się prezentuje

  Pięknie się prezentuje

 • Utrzymuje mistrzowski poziom

  Utrzymuje mistrzowski poziom

Lada VENTO® – zaserwuj emocje

To, co czyni event niezapomnianym, to wielkie emocje, które budzą się w jego trakcie we wszystkich obecnych. Zachwyt uczestników patrzących na Twoją markę – to nasz cel. Lada reklamowa VENTO® – niezawodny sposób, by cel ten zrealizować.

Czy można wymienić grafikę?

Można i to bez limitu na szalone pomysły! Na każdy event nowa kreacja!


Czy można dokupić samo poszycie lady/stolika? Bez stelażu?

Można i spokojnie możecie zostać bohaterem swojego eventu i wymienić je samemu.


Czy można prać poszycie?

Można, tylko maksymalnie w 40 stopniach Celsjusza – nie lubi cieplejszej wody.


Jakie maksymalne obciążanie wytrzyma stolik oraz lada VENTO?

Stoliki oraz lady VENTO® śmiało wytrzymują obciążenie do 50 kg. Może więc na nich śmiało stać np. kasa fiskalna.

PS. Testy wykonujemy osobiście siadając na blacie, a zaufajcie, że nie wiemy co to dieta :D


Czy stoliki i lady VENTO są stabilne?

Tak, są stabilne. Warunkiem jest ustawienie ich na pewnym i w miarę równym podłożu. W przypadku problematycznego podłoża można do nich dokupić stalowe obciążniki. Czyli reasumując: jak mnie postawisz tak będę stał :) Dodatkowo posiadają gumowe nóżki, dzięki którym niestraszne im także śliskie nawierzchnie. 


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc pogwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna. 


Lada reklamowa podnosząca poprzeczkę

Jeśli chcesz wyznaczać kierunki i zdobywać eventowe złoto, konkurencji pozostawiając tylko posmak sukcesu, jesteś w dobrym miejscu. Nie zadowalaj się półśrodkami i wybieraj tylko to, co najlepsze. Lada reklamowa linii VENTO® pomoże wynieść Twój event na wyżyny.

Nowe możliwości
Namiot VENTO® SIX

Nowe możliwości

100% możliwości nawet bez prądu? Brzmi dumnie, prawda? Właśnie taki jest nasz namiot VENTO® SIX. Sprawdź, jak może wesprzeć Twój sukces.

Alternatywa klasycznego billboardu
Ekran VENTO®

Alternatywa klasycznego billboardu

Niezależnie od warunków i okoliczności prezentuje się nienagannie i z pełnym wdziękiem. Każdy Twój event nie może się bez niego obejść, a Twoi goście chętnie robią sobie z nim zdjęcia. O kim mowa? Oczywiście o naszym ekranie VENTO®!