• Helowce
 • Simply the best!

Balony helowe niesione emocjami

- Czy to ptak?
- Czy to samolot?
- Nie! To Superhelowiec, balon reklamowy napełniany helem!

Jeśli chcecie obudzić w uczestnikach Waszego eventu emocje i zachwyt rodem z komiksów czy fantastycznych filmów akcji, do gry musi wkroczyć jeden z naszych niezastąpionych balonów reklamowych napełnianych helem.

 • Eventowy superbohater

  Eventowy superbohater

 • Reklama odlotowa

  Reklama odlotowa

 • 25m ponad konkurencją

  25m ponad konkurencją

 • Efekt wow

  Efekt wow

Balon reklamowy napędzany emocjami

Możemy napełnić go helem, helonem lub powietrzem, jednak to, co naprawdę wynosi go ku przestworzom, to emocje. Umieszczenie swojego przekazu reklamowego w powietrzu, ponad głowami uczestników wydarzenia, naprawdę robi wrażenie.

Czy hel jest zawarty w helowcach?

Nie moglibyśmy nikomu odebrać przyjemności nadmuchania helowca, dlatego zakup butli do napełnienia pozostawiamy klientowi.


Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem i wysyłam czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Czy oświetlenie LED jest zawarte w cenie balonu?

Byłoby pięknie, jednak jest to opcja dodatkowa, instalowana w indywidualnych projektach. Nie bójcie się jednak, nie kosztuje milionów monet, a zapewnia zdecydowanie milion emocji!


Balonem po reklamowe złoto

Każdy element balona reklamowego napełnianego helem dowodzi jego wyjątkowości. To proste, lecz niecodzienne rozwiązanie, które każdy event zamienia w niezapomnianą przygodę. Jeśli jesteś gotowy, zapraszamy na pokład.

Specjalne jednostki eventowe
Namioty typu Pająk

Specjalne jednostki eventowe

W trosce o sukces każdego Twojego eventu jesteśmy w stanie wytoczyć nawet najcięższe działa. Jeśli potrzebujesz konkretnego sojusznika, w walce o wspólny sukces, koniecznie poznaj nasze namioty na wentylator.

Z natury wielofuncyjne
Kostki reklamowe

Z natury wielofuncyjne

A natury nie oszukasz. Dobrze czują się zarówno jako stoliki jak i siedziska. A Ty? Jakie znajdziesz dla nich zastosowanie? Sprawdź i znajdź idealną dla siebie kostkę.