• Rewolucja w outdorze!
 • Mobilny i lekki ekran

Ekran VENTO czyli emocje wielkiego formatu

Jak pokazać się lepiej z każdej strony i zachwycić uczestników eventu? Postaw na emocje wielkiego formatu! Ekran reklamowy VENTO® to rozwiązanie, dzięki któremu Twoje wydarzenie nabierze niepowtarzalnego, na długo zapadającego w pamięć stylu.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji i mobilności ekranu reklamowego VENTO®, wyniesiesz promocję swojej marki na zupełnie nowy lvl.

 • Duży z natury

  Duży z natury

 • Szybszy, niż gepard

  Szybszy, niż gepard

 • Robi wrażenie

  Robi wrażenie

 • Gwiazda dekoracji

  Gwiazda dekoracji

Nieszablonowe nocne eventy!

Niesamowita atmosfera Nocnej Dziesiątki w Jakuszycach. Jesteś ciekawy jak może wyglądać event zimą?

Ekran reklamowy, który mówi więcej

Element zaskoczenia może spowodować, że o Twoim evencie rozpiszą się zachwycone media branżowe, przynosząc Ci sławę i chwałę. Jak to zrobić? Nie pozwól na sztampę! Wykorzystując niesamowite zdolności ekranu reklamowego VENTO® jesteś gotowy na sukces. 

Czy jestem w stanie wymienić poszycie z grafiką na nowe samodzielnie?

Tak, jak najbardziej. Nic prostszego. Z resztą, zobaczcie sami ….videoinstrukcja.


Czy dodatkowe obciążniki są potrzebne, jeśli mamy już linki?

Tylko jeśli podłoże stawia wyjątkowy opór i ciężko z nim współpracować. Na miękkiej powierzchni szpilki załatwią sprawę raz-dwa.


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc gwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna. 


Ekran reklamowy ponad granicami wyobraźni

Widzisz już, jak wiele możliwości daje Ci wykorzystanie na swoim evencie ekranu reklamowego VENTO®, a scenariusze i zachwyt uczestników rozpalają Twoją wyobraźnię. Tak, na to właśnie czekała Twoja marka.

Gdzie tylko chcesz!
Słupki stałociśnieniowe VENTO

Gdzie tylko chcesz!

Zawsze staną na wysokości zadania, dumnie prezentując się podczas każdego z Twoich eventów oraz wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nie potrzebują prądu, więc ustawienie ich w środku lub na zewnątrz nie stanowi wyzwania.

Nie wymaga prądu
Brama VENTO

Nie wymaga prądu

Ograniczenia i zasady nie interesują mnie, bo nie potrzebuję prądu! Koniecznie poznaj nasze bramy VENTO i działaj z rozmachem bez żadnych ograniczeń!