• Rewolucja w outdorze!
 • Mobilny i lekki ekran

Ekran VENTO® czyli emocje wielkiego formatu

Jak pokazać się lepiej z każdej strony i zachwycić uczestników eventu? Postaw na emocje wielkiego formatu! Ekran reklamowy VENTO® to rozwiązanie, dzięki któremu Twoje wydarzenie nabierze niepowtarzalnego, na długo zapadającego w pamięć stylu.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji i mobilności ekranu reklamowego VENTO®, wyniesiesz promocję swojej marki na zupełnie nowy lvl.

 • Duży z natury

  Duży z natury

 • Szybszy niż gepard

  Szybszy niż gepard

 • Robi wrażenie

  Robi wrażenie

 • Gwiazda dekoracji

  Gwiazda dekoracji

Nieszablonowe nocne eventy!

Niesamowita atmosfera Nocnej Dziesiątki w Jakuszycach. Jesteś ciekawy jak może wyglądać event zimą?

Ekran reklamowy, który mówi więcej

Element zaskoczenia może spowodować, że o Twoim evencie rozpiszą się zachwycone media branżowe, przynosząc Ci sławę i chwałę. Jak to zrobić? Nie pozwól na sztampę! Wykorzystując niesamowite zdolności ekranu reklamowego VENTO® jesteś gotowy na sukces. 

Czy jestem w stanie wymienić poszycie z grafiką na nowe samodzielnie?

Tak, jak najbardziej. Nic prostszego. Zresztą, zobaczcie sami --> videoinstrukcja.


Czy dodatkowe obciążniki są potrzebne, jeśli mamy już linki?

Tylko jeśli podłoże stawia wyjątkowy opór i ciężko z nim współpracować. Na miękkiej powierzchni szpilki załatwią sprawę raz-dwa.


Czy mogę liczyć na pomoc techniczną po upływie gwarancji?

Kim bylibyśmy, gdybyśmy zostawiali naszych klientów samych sobie? Na to pytanie nawet my nie znamy i nie chcemy znać odpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że pomoc pogwarancyjna to opcja dostępna dodatkowo za niewielką dopłatą, a jej wycena zawsze jest indywidualna. 


Ekran reklamowy ponad granicami wyobraźni

Widzisz już, jak wiele możliwości daje Ci wykorzystanie na swoim evencie ekranu reklamowego VENTO®, a scenariusze i zachwyt uczestników rozpalają Twoją wyobraźnię. Tak, na to właśnie czekała Twoja marka.

Gdzie tylko chcesz!
Słupki stałociśnieniowe VENTO®

Gdzie tylko chcesz!

Zawsze staną na wysokości zadania, dumnie prezentując się podczas każdego z Twoich eventów oraz wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nie potrzebują prądu, więc ustawienie ich w środku lub na zewnątrz nie stanowi wyzwania.

Nie wymaga prądu
Brama VENTO®

Nie wymaga prądu

Ograniczenia i zasady nie interesują mnie, bo nie potrzebuję prądu! Koniecznie poznaj nasze bramy VENTO® i działaj z rozmachem, bez żadnych ograniczeń!