• Stolik? Siedzisko?
 • Ty wybierasz!

Kostki reklamowe - pewny gracz na evencie

Jeśli chcesz stanąć na polu "mistrz eventów" i zgarnąć czekający tam skarb, musisz wyrzucić dokładnie 6 oczek. Jedno mniej - zjada Cię smok, jedno więcej - spadasz w przepaść. Do gry wchodzi więc kostka reklamowa o magicznych właściwościach! Dzięki niej w mgnieniu oka znajdziesz się dokładnie tam, gdzie chcesz.

Doskonały event to ten, który zachwyca i zaskakuje jego uczestników, pozwalając przeżyć niezapomnianą przygodę. Czujesz już, dokąd to zmierza?

 • Zmieniają zasady gry

  Zmieniają zasady gry

 • Budzą uznanie

  Budzą uznanie

 • Zaskakują

  Zaskakują

 • Pokazują Cię z dobrej strony

  Pokazują Cię z dobrej strony

Kostki reklamowe, które mogą więcej

Nasze kostki reklamowe to nie tylko zaskakujący gadżet. Mogą pełnić rolę stolika, osłonki na ładowarki czy słupków milowych na trasie Twojego eventu. Możliwości jest tyle ile pomysłów x 6 ścian.

Nie obsługuję programów graficznych, czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Nasi graficzni ninja do zadań specjalnych stworzą wszystko, co tylko sobie wymarzycie.


Czy kostkę można złożyć?

Nie można, taka z niej dama, że prezentuje się wszystkim gościom tylko w pełnej krasie!


Czy na kostce reklamowej można wymienić nadruk?

Oczywiście. Główną dewizą naszej załogi jest “nie ma rzeczy niemożliwych” także Wasze kostki możecie wykorzystywać na dowolnych eventach zmieniając tylko logo czy wzór nadruku. I tak bez końca :)


Kostki reklamowe do zadań specjalnych

Jeśli tylko chcesz, możesz więcej. Rusz się o maksymalną liczbę pól i jako pierwszy stań na zwycięskim polu w bitwie o eventy. Twój idealny sześcian czeka, widownia wstrzymała już oddech. Twój ruch!

Kreatywne rozwiązania
Brama startowa

Kreatywne rozwiązania

Pomysł na bramę przekracza granicę wyobraźni? Świetnie! My przekroczymy granice wykonania i przygotujemy wszystko, co tylko wymyślisz. Ograniczenia? Dla nas i dla naszych bram startowych nie istnieją!

Idealne na plenery
Pufy z granulatem

Idealne na plenery

Chcesz oczarować swoich gości w strefie chillout? Z naszymi pufami sukces gwarantowany! Szukasz dopełnienia swojego kina plenerowego? Świetnie trafiłeś. Wiele możliwości zastosowania czyni je bezkonkurencyjnymi, a wygoda sprawi, że goście zaczną wynosić je do domu.