• Widoczny
 • także w nocy

Namioty reklamowe z wentylatorem

Jak to mówią: są eventy oraz eventy z bajecznymi namiotami reklamowymi. Czy ciemno czy jasno – ich obecność sprawia, że emocje nigdy nie gasną. Czy w deszczu czy pełnym słońcu – zawsze daje schronienie. Gdziekolwiek zaniesie Cię Twój event, ktokolwiek przyjdzie Cię ocenić, ich obecność to gwarancja sukcesu. Zobacz dostępne modele.

 • Świeci przykładem

  Świeci przykładem

 • Zapewnia grunt pod stopami

  Zapewnia grunt pod stopami

 • Lubi pracę zespołową

  Lubi pracę zespołową

 • Daje dach nad głową

  Daje dach nad głową

Miasteczko dmuchańcowe

Eventy pełne emocji i andrenaliny

Namiot napędzany emocjami

Już samo mówienie o tym jest ekscytujące. Namiot reklamowy z wentylatorem możesz oświetlić na zewnątrz i w środku, dzięki czemu zapewniasz swojemu eventowi nieustanny blask, nawet na długo po zmroku. Możliwość zadrukowania jego solidnych nóg to okazja, by pokazać wartości marki jeszcze lepiej i ciekawiej. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie!

Czy ściany namiotu są w cenie?

Do wybrania są opcje ze ścianami jak i bez. Jeśli chodzi zaś o ich ilość, to tutaj, drogi kliencie, wszystko zależy od Ciebie. 


Czy ściany namiotu można zdjąć?

Zdjąć, obrócić, zrobić z nich balową suknię. Zamek błyskawiczny pozwoli Ci na dowolne wykorzystanie ścian namiotu w mgnieniu oka.


Jaki czas zajmuje postawienie namiotu?

Rekordziści schodzą do kilku minut, ale pamiętajcie, że to nie wyścig. Nieco dłużej zajmuje postawienie większych, ponadgabarytowych cacek od naszej Drużyny.


Czy dodatkowe obciążniki są potrzebne, jeśli mamy już linki?

Tylko jeśli podłoże stawia wyjątkowy opór i ciężko z nim współpracować. Na miękkiej powierzchni kotwy załatwią sprawę raz-dwa.


Czy w obciążnikach znajduje się piasek oraz czemu nie mamy obciążników wodnych?

Wypełnienie obciążników piaskiem pozostawiam Wam, drodzy klienci. Wysyłanie ich pełnych znacznie zwiększyłoby koszty i utrudniło logistykę, a Wam na miejscu zajmie to sześć łyków kawy.

Nie mamy natomiast w ofercie obciążników wodnych, ponieważ w praktyce nie sprawdzają się tak dobrze, my natomiast dajemy Wam tylko to, co najlepsze!


Namiot reklamowy na miarę mistrzów

Jeśli chcesz oczarować uczestników Twojego eventu, powalić na kolana klienta, zawstydzić konkurencję i przejść do historii eventów w blasku chwały, moment ten z pewnością przeżyjesz pod dachem naszego namiotu reklamowego z wentylatorem. Wszystkie eventowe drogi prowadzą tutaj.

Idealne na plenery
Pufy z granulatem

Idealne na plenery

Chcesz oczarować swoich gości w strefie chillout? Z naszymi pufami sukces gwarantowany! Szukasz dopełnienia swojego kina plenerowego? Świetnie trafiłeś. Wiele możliwości zastosowania czyni je bezkonkurencyjnymi, a wygoda sprawi, że goście zaczną wynosić je do domu.

Podręczny mebel
Stolik eventowy VENTO®

Podręczny mebel

Idealnie dopełnią Twoje stoisko targowe czy promocyjne. Będą solidnym wsparciem każdego Twojego eventowego działania, a ich uniwersalność sprawi, że uwzględnisz ich obecność w wielu Twoich planach!