• Jedyny
 • taki na rynku

Hej, Ty! Tak, Ty!

Szukasz namiotu, który sprawi, że Twój event osiągnie poziom od 0 do 100? Nie szukaj dalej. Namiot reklamowy VENTO® Cube sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. Nie tylko da Ci możliwość wyeksponowania logo Twojej firmy i wywarcia trwałego wrażenia na klientach, ale także... pozwoli Ci spać w środku! Idealna promocja Twojej marki dająca jednocześnie możliwość błogiego snu po evencie do białego rana – czy to nie jest wyjątkowe?

 

 

 • Nie wymaga stałego podłączenia do prądu

  Nie wymaga stałego podłączenia do prądu

 • Lekki niczym piórko

  Lekki niczym piórko

 • Gotowy w 1,5 minuty

  Gotowy w 1,5 minuty

 • Zapewnia spanie pod chmurką

  Zapewnia spanie pod chmurką

Innowacyjność i mobilność

Branding jest ważny

Namiot reklamowy VENTO® Cube posiada ogromną powierzchnię reklamową (ok. 25m2!), która pozwoli Ci pokazać się z jak najlepszej strony i nie pozostaniesz niezauważony, nawet dla tych najmniej spostrzegawczych uczestników eventu. Nie musimy chyba mówić, że dzięki temu klienci zapamiętają Twoją markę na długo, a po opuszczeniu imprezy, kiedy będą gotowi do zakupu kolejnego produktu lub usługi – najpierw pomyślą o Tobie.

 

Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłamy czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Jak przymocować namiot na betonie?

Spokojnie, nie musicie wwiercać się do środka Ziemi! Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Was specjalne obciążniki piaskowe, które są dostępne w opcjach dodatkowych za niewielką dopłatą.


Czy ściany namiotu można zdjąć?

Zdjąć, obrócić, zrobić z nich balową suknię. Zamek błyskawiczny pozwoli Ci na dowolne wykorzystanie ścian namiotu w mgnieniu oka.


Czy dodatkowe obciążniki są potrzebne, jeśli mamy już linki?

Tylko jeśli podłoże stawia wyjątkowy opór i ciężko z nim współpracować. Na miękkiej powierzchni kotwy załatwią sprawę raz-dwa.


Nie obsługuję programów graficznych. Czy muszę mieć gotowy projekt?

Nie :) Nasi graficzni ninja do zadań specjalnych stworzą wszystko, co tylko sobie wymarzycie, całkowicie bezpłatnie.


Szybszy niż flash

Namiot rozłożysz w pojedynkę, a jego pompowanie zajmuje półtorej minuty, które możesz przeznaczyć na dopicie kawy. Jak to możliwe? A no tak, że po podłączeniu wtyczki do prądu, namiot nie potrzebuje już Twojej pomocy, aby wstać o własnych nogach, a dzięki jednemu zaworowi do pompowania sprawa jest jeszcze mniej skomplikowana.

Podręczny mebel
Stolik eventowy VENTO®

Podręczny mebel

Idealnie dopełnią Twoje stoisko targowe czy promocyjne. Będą solidnym wsparciem każdego Twojego eventowego działania, a ich uniwersalność sprawi, że uwzględnisz ich obecność w wielu Twoich planach!

Niebiańska wygoda
Fotel VENTO®

Niebiańska wygoda

Kto nie marzy o tym, by po długim i wyczerpującym biegu rozsiąść się na mięciutkim jak chmurka, dmuchanym fotelu? Chyba każdy. Dlatego oferta naszych foteli zachwyci wszystkich.