• Niezastąpiony
 • na każdym evencie

Idealny balon reklamowy nie istn...

I właśnie teraz, zza rogu, wybiega Omega, która dołączyła do naszej rodziny nośników stałociśnieniowych. Nie, nie robimy Was w balona! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się (po raz kolejny) zrewolucjonizować świat eventów i choć Omega to ostatnia litera alfabetu greckiego, gwarantujemy, że znajdziesz się jako pierwszy na liście liderów w swojej branży.

 

 • Nie wymaga stałego podłączenia do prądu

  Nie wymaga stałego podłączenia do prądu

 • Nie pozostanie niezauważony

  Nie pozostanie niezauważony

 • Niestraszna mu żadna pogoda

  Niestraszna mu żadna pogoda

 • Sprawi, że klienci odlecą z wrażenia

  Sprawi, że klienci odlecą z wrażenia

Jeszcze więcej korzyści

Jego gigantycznych kolegów z branży pewnie znacie i wiecie, że to wisienka na torcie na każdym evencie. Dołóżcie do tego wygodę i zapomnijcie o szukaniu wtyczek w miejscu Waszego stoiska. Teraz wystarczy wypełnić balon powietrzem tylko raz i rozłożyć go wszędzie tam, gdzie pozwoli Wam na to przestrzeń. Czy to sen? Nie, to dzieje się naprawdę, a Ty już teraz możesz zgarnąć medal za mistrzowski event i z uśmiechem przywitać nowych klientów.

 

 

 

 

Czy osprzęt jest zawarty w cenie?

Zamówienie pakujemy dla Was razem z potrzebnym do montażu osprzętem na miękkie podłoże i wysyłam czym prędzej, byście już zaraz mogli podziwiać efekt naszej wspólnej pracy.


Czy dodatkowe obciążniki są potrzebne, jeśli mamy już linki?

Tylko jeśli podłoże stawia wyjątkowy opór i ciężko z nim współpracować. Na miękkiej powierzchni kotwy załatwią sprawę raz-dwa.


Czy w obciążnikach znajduje się piasek oraz czemu nie mamy obciążników wodnych?

Wypełnienie obciążników piaskiem pozostawiam Wam, drodzy klienci. Wysyłanie ich pełnych znacznie zwiększyłoby koszty i utrudniło logistykę, a Wam na miejscu zajmie to sześć łyków kawy.

Nie mamy natomiast w ofercie obciążników wodnych, ponieważ w praktyce nie sprawdzają się tak dobrze, my natomiast dajemy Wam tylko to, co najlepsze!


Balonem na kraniec świata

Pomimo swych pokaźnych rozmiarów, balon reklamowy Omega VENTO® jest wprost stworzony do przemieszczania się w każdych warunkach. Mieszczący się w poręcznej torbie dotrze dokładnie tam, gdzie zechcesz go umieścić. Pokaz mody na szczycie lodowca czy rowerowy wyścig we wnętrzu wulkanu?  Nic nie jest dla niego niemożliwe.

Alternatywa klasycznego billboardu
Ekran VENTO®

Alternatywa klasycznego billboardu

Niezależnie od warunków i okoliczności prezentuje się nienagannie i z pełnym wdziękiem. Każdy Twój event nie może się bez niego obejść, a Twoi goście chętnie robią sobie z nim zdjęcia. O kim mowa? Oczywiście o naszym ekranie VENTO®!

Nie wymaga prądu
Brama VENTO®

Nie wymaga prądu

Ograniczenia i zasady nie interesują mnie, bo nie potrzebuję prądu! Koniecznie poznaj nasze bramy VENTO® i działaj z rozmachem, bez żadnych ograniczeń!